Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelent az valamit, ha egy...

Jelent az valamit, ha egy terhessegi teszt negativ, de ez a negativ csik halvany?

Figyelt kérdés
Marmint sokkal halvanyabb, mint amilyen eros a kontrollcsik. Ez azt jelenti, hogy rossz a teszt? Vagy ez normalisnak mondhato? Csak kivancsisagbol kerdezem, mert regebben volt ilyenem es lattam neten, hogy masnak is volt ilyen, de neki azt mondtak, hogy lehet terhesseg miatt, ami szerintem butasag.
2008. szept. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindegyiken látom azt a csíkot, ahol a pozi csíknak lenni kellene... Ez szerintem, negatív. A halvány pozit sajna még nem láttam, deúgy képzelem,hogy valami kis színe van, ami a rózsaszínhez közelít.
2008. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, hogy lehet latni azt, ahol a pozitivnak kell megjelennie. Na, akkor elmagyarazom milyen tesztet csinaltam a multkoraban. Ez olyan volt, ami ha pozitiv, akkor egy + jelenik meg, a kontroll csik pedig egy kulonallo ablakban egy fuggoleges csik. Ha viszont negativ, akkor van egy vizszintes vonal az eredmenyes ablakban, valamint egy fuggoleges vonal a kontrollablakban. De nekem akkor is, meg meg egyszer maskor ugy jott ki a negativ vizszintes csik, hogy rettento halvany volt. Akkor vagy rossz volt a teszt (hiaba valoban nem voltam terhes), vagy pedig ennel a fajta tesztnel ez a normalis, hogy a negativ eredmenynel a vizszintes csik halvanyabb, mint a kontrollcsik ami fuggoleges a masik ablakban.
2008. szept. 4. 14:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom ezekszerint nem szamit a negativ eredmeny eseten, hogy a vizszintes csik (ami a negativ eredmenyt jelenti ugye) halvanyabb sokkal, mint a kontrollcsik. Tehat ettol fuggetlenul a teszt nem hibas - gondolom en.
2008. szept. 4. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki egy másik tesztet,az a biztos.
2008. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom, amit az előző hozzászóló, hogy vegyél egy másfajta tesztet. Én is jártam úgy, hogy egy + teszt után (amit negatívnak hittem, annyira halovány volt a 2. csík) vettem egy másfajtát, ami totál negatív lett, a 3. pedig egyértelműen pozitív.
2008. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jah, értem már, mire gondolsz... :)

Szerintem, hibás a teszt ilyenkor, úgyhogy én is azt tanácsolom, mint a többiek, csinálj egy másikat!

1. válaszoló

2008. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.


Tesztet szerintem nem erdemes amugy ujra csinalom, mert epp most van muloban a mensim, ami sajnos rendesen megvolt most, nem ugy mint mult honapban, amikor alig volt. Legkozelebb viszont tobbfele tesztet fogok probalni.

2008. szept. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!