Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki teherbe esik mondjuk...

Ha valaki teherbe esik mondjuk mensi elott par nappal mert volt egy ujabb (spontan) peteerese, de a kozepidoben megert pete nem termekenyult meg, akkor fog menstrualni vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert hogy elvileg a masik "regebbi" pete ki fog lokodni, mivel az nem termekenyult meg, csak az extra pete, ami kesobb ert meg mensi elott mondjuk orgazmus hatasara.
2008. szept. 4. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én most győzödtem meg arról hogy nem szent írás a 11-15 nap közötti ovu. 9.cn-től csináltam a ovu-tesztet...már elkeseredtem a 17.napon hogy nincs peteérésem,és 24.napon lett pozitív a teszt!! Szóval ha teherbe esnék,még 1 hónapot tuti mensivel töltenék,mert mire beágyazódna addigra már a köv ciklus kb.6.napján lennék :)
2008. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolonak: Valahol olvastam nem reg, mikor buvarkodtam a neten, volt valami statisztika, hogy (szazalekban) sokkal tobb no esik teherbe kozepidon kivul, mint a kozepidoben, vagy nem tudom hogy magyarazzam. Na meg ha mindig mindenkinek csak egyetlen egy peteje erne meg egy ciklusban, akkor nem leteznenek ketpeteju ikrek.
2008. szept. 4. 21:03
 13/13 A kérdező kommentje:
En ebben a honapban egyetlen egy ovutesztet csinaltam csak, mert nem igazan volt alkalom akciozni sajnos, normalisan csak egyszer, par nappal mensi elott es meg egyelore nem jott meg, csak vmi rozsaszines jon tegnap reggel ota. Furcsa, de ma majd biztosan beindul a rendes mensi.
2008. szept. 5. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!