Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki teherbe esik mondjuk...

Ha valaki teherbe esik mondjuk mensi elott par nappal mert volt egy ujabb (spontan) peteerese, de a kozepidoben megert pete nem termekenyult meg, akkor fog menstrualni vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert hogy elvileg a masik "regebbi" pete ki fog lokodni, mivel az nem termekenyult meg, csak az extra pete, ami kesobb ert meg mensi elott mondjuk orgazmus hatasara.
2008. szept. 4. 12:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Senkinek nincs otlete?


Tehat ha valaki az esedekes mensi elott teherbe esik egy un. spontan peteeresbol, de a masik pete mar addigra "meghalt" vagy eloregedett, vagy micsoda, akkor elvileg megjon a mensije, mert tavozik a meg nem termekenyitett petesejt, ami mondjuk a 14.napon ert meg, de ugyanakkor terhes az illeto, csak nem tud rola, mert volt egy extra peteerese mensi elott par nappal.


Velemenyek???

2008. szept. 4. 13:09
 2/13 A kérdező kommentje:

Kozben mar lattam a neten, hogy volt olyan lany, aki dec. 22-en szexelt vedekezes nelkul, dec. 27-en megjott neki, ez volt az utolso menses elso napja, viszont mar ekkor terhes volt.


Egy masik valaki meg mindig 5napig menstrualt, menses elott par nappal teherbe esett, megjott neki, 2-3 napig tartott es nagyon gyenge volt. Azt hitte, hogy ez menses volt, de a kov. mensi elott egy hettel mar emelygett, tesztelt es pozitiv lett. Ezek szerint megsem ritka mensi elott 1-2-3-4-5 nappal teherbe esni, nem? Ugy latom senkit nem erdekel a tema! Pedig szerintem erdekes.

2008. szept. 4. 13:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos ezt nem tudom. De gondolom ha teherbe esik akkor nem fog menstruálni. Vagy max barnázni. De nem tudok érdemi választ írni a kérdésedre. Sajnálom! Azért sok sikert és mihamarabbi babásodást!
2008. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az is leht, hogy az öreg petesejt nem tud kijönni, mert nem válik le a máhnyálkahártya a terhesség miatt, és ciszta lesz belőle, amit aztán majd a baba szétnyom, és kipukkad...Nem?:)
2008. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Sajnos a nogyogyaszom masik orszagban el..... a korzeti dokimat meg emiatt nem akarom zargatni. Majd megkerdem tole, ha vmikor ugy alakul, hogy mennem kell vmiert es nem felejtem el megkerdezni.


De szerintem erdekeset kerdeztem, errol soha senki nem beszel!


Szoval ha valaki mensi elott csupan nehany nappal teherbe esik egy spontan PE kovetkezteben, attol en szerintem meg siman menstrualhat, hiszen az oreg petesejt eltavozik a szervezetbol a mehnyalkahartyaval (egy reszevel?). Ez pedig szerintem azert lehetseges, mert az illeto meg csak 3-4-5 nappal korabban esett teherbe, tehat a terhesseg meg nem agyazodott be. Na mar most, ha nincs meg beagyazodva, akkor lehetseges mensi a masik eloregedett petesejt miatt, nem???


Tudom, tul sokat filozofalok, de ez engem tenyleg erdekel. Lehet inkabb orvosnak kellett volna mennem... :D :D :D

2008. szept. 4. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Szeritnem a menszi ugyanúgy létrejöhet, csak nem ugyanolyan és nem addig tart.

Amúgy ez a téma engem is érdekel.:)

2008. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na, orulok, hogy nem csak engem foglalkoztat a kerdes, ami valoban erdekes szerintem. Kar hogy nincs keznel most a nogyogyaszom, de tole sem lehet sokat kerdezni, mert latszik rajta, hogy nem nagyon orul neki, mert var a tobbi paciens.


Probaltam neten utananezni, de nem nagyon talaltam erdemleges infot. Hatha valaki lett igy terhes es leirja a tapasztalatat, ill. hogyan tudja tutira, hogy mensi elott par nappal lett terhes.

2008. szept. 4. 14:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Én nagyon nem tartom kizártnak azt, h valaki ekkor essen teherbe. Sőt. Bár volt már, hitt a forumon olvastam, h h volt valaki akinek megjött, de terhes volt meg ilyenek. Szóval bármi lehetséges.

2008. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, az elobb olvastam egy masik oldalon, hogy egy holgy irta le szemelyes tapasztalatat, es azt irta, hogy o bizony mensi elotti kozvetlen napok egyiken esett teherbe, de megjott neki, viszont terhes volt. Nyilvan kesobb az UH ezt be is bizonyitotta. :) Eleg sok norol olvasni, aki mensi elott lett terhes, hiaba irjak hogy lehetetlen, stb.... a tapasztalatok az ellenkezojet mutatjak. (Termeszetesen kisebb az esely, de ott van!)
2008. szept. 4. 14:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy jó tudni, h mikor van az embernek PÉ-je, de előfordulhat, h nem akkor esik teherbe. Én amúgy nem hiszem, h minden nő pont középidőben esik teherbe. Ezért hiszerk abban, h bármikor összejöhet az a baba.
2008. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!