Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha csak...

Terhes lehetek, ha csak egyszer "nyomta belém", de asszem ma van a peteérésem első napja?

Figyelt kérdés
Ma voltunk együtt, de csak egyszer dugta be, egyetlen egyszer... Vajon ennyitől is okozhat nem kívánt terhességet az előváladék? Megnéztem egy netes naptárt, és aszerint a ciklusom 12. napján vagyok, de a 11. naptól érik a petém....Mi legyen? Elég kicsi az esély, vagy forduljak orvoshoz?
2008. szept. 3. 18:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem írhatja fel csak nődoki... Bár esély van rá, de nagyon kicsi, hogy teherbe estél... Nyugi...
2008. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mégiscsak a háziorvosnál kéne megpróbálnod akkor, ha nincs rendelés a nőgyógyászaton vagy csak úgy, hogy akkor már lecsúsznál a 72 óráról...

Próbálj meg valamit, nagyon aggódom érted!

5. válaszolód

2008. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elég rosszul hangzik, amit leírtál! Én is azt javasolnám, hogy irány egy doki, és 72 órás tabi, szerintem felírja a háziorvos, nekem mindig ő írta fel a fogigátlót is! Mivel benne vagy a peteérésed időszakában nem lehet tudni mennyire volt veszélyes a mai nap, de elég veszélyes lehet, mármint ha nem szeretnél babát! Már csak azért is, mert a spermák pár napig eléldegélnek benned... dE nem akarlak megijeszteni! Az a tény, hogy azért elég sok dolog kell együtt, ahhoz, hogy baba legyen! tényleg menj el a dokihoz, lehet, hogy ő is fog egy kis fejmosást tartani, rosszalló nézés, de ne törödj vele!

A barátoddal való kapcsolatodat meg gondold át! ha egy pasi igazán szeret, nem csinál ilyet, mint ma ő!!!! Ezt mindenképp meg kell beszélned vele!!!

2008. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó pár hozzászólást! Nagyon kedvesek, bátorítóak! Azt hiszem, megpróbálom az orvost...
2008. szept. 3. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!