Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha csak...

Terhes lehetek, ha csak egyszer "nyomta belém", de asszem ma van a peteérésem első napja?

Figyelt kérdés
Ma voltunk együtt, de csak egyszer dugta be, egyetlen egyszer... Vajon ennyitől is okozhat nem kívánt terhességet az előváladék? Megnéztem egy netes naptárt, és aszerint a ciklusom 12. napján vagyok, de a 11. naptól érik a petém....Mi legyen? Elég kicsi az esély, vagy forduljak orvoshoz?
2008. szept. 3. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

egy sperma elég "EGYETLEN EGY"!!!

Mi legyen ????

Mi azt honnan tudjuk?

72 órán belül van az ügyeleten adható sürgősségi tabletta!

Ha kifutottál a 72 órából és mégis baba van , akkor doki, de az csak a mensinél derül ki...

tesztelj, ha nem jön meg.

Hozzáfűzném..tele van ez az oldal ilyen felelőtlen buta emberekkel!!Miért utána kell tájékozódni??

Gondolom az életkorod sem 30 , amilyen stílusban le tudtad írni a kérdést...de ha a szexre érettnek tartod magad tévedsz..minden hülye ember a saját hibájából tanul..ugye?

A szexet az csinálja aki tudja a következményeit..

Ne haragudj ez nem konkrétan rád irányul, de ezt most sokan elolvassák akik annyit tesznek mint te...menj dokihoz, és mondd a pasidnak, hogy óvatosan nyomkodja gumi nélkül,mert kis kiváncsiság nagy gond, aztán maradsz egyedül, mert gondolom jó fiatal és jól le is lép.

Remélem azért nem lesz gond.

2008. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe eshetsz, elég hozzá egy hímivarsejt. Teljesen igaza van az első hozzászólónak! Ha időben vagy, akkor vegyél egy sürgősségi tablettát. Ha meg már kifutottál az időből, akkor várnod kell és reménykedni. A másik meg az, hogy ha érettek vagytok a szexhez, akkor arra is, hogy a párod óvszert húzzon a péniszére vagy te elmenj a dokihoz fogamzásgátló tablettát felíratni és akkor nem kell óvszer. Vagy használjatok hüvelytablettát, akkor sem kell a gumi. Nem igaz, hogy előtte nem gondoljátok végig, hogy akár teherbe is eshetsz, ha nem használtok gumit.
2008. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megszakítással voltunk együtt a férjemmel és most 24 hetes kismama vagyok.

Inkább menj 72 órás tabiért. De persze van aki évekig így védekezik és nem esik teherbe. 50-50%

2008. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez az, köszönöm, erre van szükségem, még egy fejberúgásra, amellett, amit most érzek... Nem akartam szexelni, ezért nem készültem rá...erőfölényben volt, behatolt, de mikor látta, hogy tényleg nem akarom, "megkönyörült"...

Már épp kezdtem megnyugodni, mert találtam egy pont ugyan ilyen kérdést, amire a válaszolók többsége azt írta, hogy nagy valószínűséggel nem eshet teherbe a hölgy... Még jó, hogy megkérdeztem, így most biztos nem fogok tudni aludni...

2008. szept. 3. 18:46
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Hát menj orvoshoz holnap..Vagy ha ugy gondolod a rendőrségre, mi az hogy erőfölény??

Elég gáz vagy:(

2008. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 72 órás tablettát a háziorvos is felírhatja? És olyan orvos, aki nem az én orvosom?
2008. szept. 3. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

talán igen... próbáld meg!

Egyik évfolyamtársammnak még a gyógyszertáros néni is adott, ráadásul recept nélkül! Mondjuk, az Budapest..., nem tudom, te hol laksz...

Szorítok, hogy ne legyen gond!

2008. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, drága vagy! Végre valaki, aki nem a szokásos hülyevagyaszexhez-zel kezdi...:)

Elég kisváros...Így még hozzáadódik a félelem is attól, hogy nehogy olyan lássa, akinek nem kellene...

2008. szept. 3. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a nődoki írhatja fel, de nyugodtan elmehetsz valamelyik közeledben levő kórház nőgyógyászati ügyeletére is akár még most este!
2008. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jesszus, nincs a közelben kórház! Csak a nőgyógyász írhatja fel? Itt nincs is minden nap nőgyógyászati rendelés! Biztos nem írhatja fel a háziorvos? Még ha SOS sem?
2008. szept. 3. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!