Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációra készülök,...

Inszeminációra készülök, mennyi az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Se nekem se a páromnak nincs komoly baja, csak a párom keveset van itthon és ezért ajánlotta fel az orvosom.
2008. szept. 3. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok, hogy rögtön inszeminatióra küld, főleg, hogy nincs semmi bajotok?milyen gyakran van itthon?
2008. szept. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
január óta próbálkozunk és csak hétvégenként van itthon, ezért mondta, szóval a lényeg az, hogy peteérésem van, de a tsh és az fsh nem a legjobb, de még elfogadható, a férjemnél minden rendben van.
2008. szept. 3. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit fura,hogy a doki ezt javasolta,mert ezt azoknál a pároknál szokták alkalmazni,akiknél probléma van. A barátnőmnek már kétszer is volt,előtte gyógyszeres kezelést kapott,hogy jó érett petesejtje legyen. volt is mindkét alkalommal,nézték előtte,szóval minden rendben volt,baba mégsem lett belőle. Szerintem nem sokkal több így az esélye,mintha hagyományos módon próbálkoznátok.
2008. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Ráadásul még ha meg is termékenyül a petesejt,nem biztos,hogy meg is tud tapadni,innentől ugyanúgy van minden,mint sima próbálkozásnál,szóval nincs garancia arra így sem,hogy sikerül a baba.
2008. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából annyi, mint "sima" próbálkozásnál, kb. 15%. A különbség csak annyi, h a "sima" próbálkozás némiképp kellemesebb :-))
2008. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!