Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiakat miért nem viseli...

A férfiakat miért nem viseli meg ha nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Minket nőket teljesen elkeserít ha várat magára a baba, mi pl 7 hónapja próbálkozunk és én eléggé magam alatt vagyok, a párom viszont teljesen jól fogadja, hogy még nem estem teherbe. Persze szeretne ő is már gyereket, de nem izgatja magát rajta, hogy ebben a hónapban sem sikerült. Maximum engem sajnál ha látja, hogy szomorú vagyok. Miért tudják könnyedebben venni a dolgokat?
2008. szept. 3. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is ilyenszerű. :) Érdekes, de talán az a magyarázat, hogy optimistábbak, mint mi. A férjem 1000%-ig biztos benne, hogy lesz babánk. Majd. De lesz! és ez így jó neki.

Mi lányok, hajlamosak vagyunk kétségbeesni, úgy felfogni, hogy valami írtó nagy baj van, talán már gyerekünk sem lehet... Pedig csak egy durván 20 hónapnyi (kinek több, kinek kevesebb) védekezés nélküli együttlétek kellenének, görcs, számolgatás, és hőmérő nélküliek.

Persze a mi aggodalmunk is érthető annyiban, hogy mi erre születtünk. A párjaink ennyire sosem fognak aggódni, max, ahogy írtad, szomorúak, mert minket annak látnak...

2008. szept. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is férfi függő. Az én párom már nagyon szeretne babát én még nem. ennek ellenére mindig bizton reménykedik, hogy talán becsúszott. (védekezünk-de csak természetes módszerekkel) Amikor közlöm vele, hogy megjött... Képes minden hónapban egy teljes világ összeomlani benne... Pedig igazán nem is dolgozunk rajta...
2008. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem őket is megviseli, csak jól tudják titkolni!

És ki állna mellettünk optimistán, vígasztalóan, szeretgetve amikor ismét sírva jövünk ki a WC-ből, mert "már megint megjött"...

2008. szept. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az en parom mar az elso utan mondta, hogy óó, szomoru volt, a masodik utan megkerdezte nem kene ot is megvizsgalni. szerintem a ferfiakat is megviseli, persze, a te parodat is, csak ok nem "kommunikaljak le".

Annyiban más a dolog valóban, hogy ők másképp gondolnak a terhessegre, mint mi, nok. ok "kezhez kapjak" a babót, mi egyutt elunk, lelegzunk vele, figyeljuk a fejlodeset, erezzuk, stb. Es mi ezt is várjuk.

Meg a ferfiak latszolag _mindent_ konnyedebben vesznek, de szerintem csak latszolag. nekik mas dolgok a fontosak, és másképp.

Kitartást!

2008. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig már éppen elmehetne ő is egy alapos kivizsgálásra. Lehet, hogy nála van valami gond. Az én párom elment, és ki is derült a probléma, amely hamar orvosolható... Addig sem omlik bennem össze minden mensikor egy világ, hiszen tudom, hogy így nem jöhet a babó... Sajna... Vagy csak nagyon kicsi valószínűséggel...
2008. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!