Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen volt a legelső pozitív...

Milyen volt a legelső pozitív teszted?

Figyelt kérdés
Főként arra vagyok kíváncsi, akinek úgy kezdődött, hogy mintha látna valamit de más nem igazán:)
2015. jún. 24. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:

4 nappal a nemvárt előtt (addig sose teszteltem idő elött, de olyan fura érzésem volt, és munka után délután 5-kor csináltam egy tesztet) nagyon nagyon halvány volt, azt hittem csak bebeszélem, hogy látok valamit (mert már annyiszor teszteltem negatívat), de amikor megmutattam a férjemnek, ő is látta :)

Utána csináltam reggel még egyet, az is halvány volt, de egyértelmű, napról-napra erősödött. :)

2015. jún. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én elkaptam egy betegséget, így mensi előtt 2 nappal teszteltem, hogy tudjam mennyire gyógyszerezhetem magam. Nagyon halovány lett. Sajnos este magas lázam lett, és bár csillapítottam, 3 nappal a halovány pozitív után már negatív volt a teszt és meg is jött a nemvárt kicsit megkésve. Szerencsére 2 hónappal rá ismét pozitív lett a tesztem! :)

14hkm

2015. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2 nappal mensi előtt szep határozott pozitív volt, másik terhességnél, kimaradt mensi után egy nappal erős második csík.

Ha nem vagy biztos benne, akor sokkal logikusabb 2 nap múlva tesztelni, mint szétszedni, negatívba tenni, közvéleménykutatást tartani.

Mindenesetre szurkolok!

2015. jún. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 nappal a nemvárt előtt (11.dpo) egy erős pozit teszteltem, nem első pisiből.

Én lepődtem meg a legjobban, hogy ennyire erős, már a másfél év alatt hozzászoktam a sok negatív teszthez :(

2015. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

x-epil tesztcsíkos tesztek:


9-10. dpo-n hómező.

11.-en szürke vastag, baromi halvány csík, talán már időn belül derengett, de csak mikor később kiszáradt, akkor lett fényképezhető. Be kellett sötétítenem, hogy látszódjon, akárcsak a 12. dpo-sat, bár az már mintha egy picit jobban látszott volna. Nem mertem hinni egyikben sem, mert szürkék voltak, annyira halványak voltak, de azért reménykedtem, mert korábban csak nagyon vékony, 1 óra után előtűnő száradási csíkot láttam ezeken a teszteken, mást nem.

13. dpo-n már halvány rózsaszín volt a csík, és a férjem is látta.

14.-en hasonló erősségű, de már napközbeniből, nem reggeli elsőből.

15.-en egy halvány, de szebb pozitív. Ekkor vettem egy Facelle tesztet, mert akartam már valami szebbet látni, és azon lett egy sokkal erősebb, már szépnek mondható csík.

Volt még pár x-epil tesztem (külföldön élünk, bespájzoltam belőle), 18-19.-en már azok is olyanok voltak, mint a 15.ei facelle, a 22. dpo-n lett egyforma a tesztcsík a kontrollcsíkkal.

2015. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12. dpon teszteltem halvány pozit, hát nem mertuk beleélni magunkat. 3 nap múlva teszteltem megint, na az már egyértelmű volt.
2015. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél volt ilyen nagyon halvány tesztem a nemvárt előtt 3 nappal. Megcsináltam a tesztet, aztán letettem a fürdőszobában, mert nem jött ki rajta a második csík, így elmentem kávét főzni. 5 perc múlva visszanéztem rá, és akkor már ott volt a halovány csíkocska. Először elig hittem a szememnek, de aztán napról-napra erősödött, és azon a napon amikor meg kellett volna jönnie már bivaly erős volt.
2015. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!