Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív?

Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

28-as ciklus. 6. Napja késik. Kora reggel kimentem vártam egy-két percet és nem mutatott semmit. Visszaaludtam. Egy óra múlva néztem és ez a látvány várt.

Tünetek szédülés, gyakori pisi és ma nyilalgatott a hüvelybe enyhén de folyamatosan. Pár napja délután is alszok. Mindig sajtot ennék :D


2015. jún. 20. 11:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2015. jún. 20. 11:36
 2/16 anonim ***** válasza:
Elég zavaró a rózsaszín háttér.Amúgy szerintem az,csak nem lehet tudni,hogy időn belül jött e ki.Csinálj másikat és várd ki azt az 5-10 percet.
2015. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy órán túl már nem értékelhető a teszt. Szerintem 6 napos késésnél már egyértelműen ki kellene jönnie.

Holnap reggel csinálj még egyet!

Drukkolok

2015. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitiv!Egyértelmuen latszik a vonal,es 6nap késéssel sem annyira eros mindenkinek foleg,ha nem ciklus közepén fogant.
2015. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én próbáltam a képpel játszani hogy hátha így jobban kivehető ami szabad szemmel látszik. [link]

Csak az időn túl miatt aggódok.

2015. jún. 20. 12:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a teszttel csináltam, sosem változott át pozitívvá a negatív tesztem! És itt még a rossz minőségű képen is látok valamit! Csinálj egy újat egy jobb tesztel mondjuk clearblue-val! Jobban kidobja a második csíkot, ha valóban van!
2015. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenből baba lett.:)
2015. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Remélem a siker jele :)
2015. jún. 20. 18:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak időntúli pozi tesztjeim, amiből nem lett baba. Nem tudom miér, van amikor tök negatív marad. De azért bíztató, tesztelj még :)
2015. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez időn túli halvány, de szerintem egyértelműen pozitv x-epil. Ha látni is szeretnél rendesebb csíkot időn belül, akkor vagy Facelle-t vegyél, vagy tesztelhetsz ugyanezzel is, de csak min. 5 nap múlva, esetleg 3. Az x-epil lassan erősödik:)
2015. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!