Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív?

Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

28-as ciklus. 6. Napja késik. Kora reggel kimentem vártam egy-két percet és nem mutatott semmit. Visszaaludtam. Egy óra múlva néztem és ez a látvány várt.

Tünetek szédülés, gyakori pisi és ma nyilalgatott a hüvelybe enyhén de folyamatosan. Pár napja délután is alszok. Mindig sajtot ennék :D


2015. jún. 20. 11:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg halvány pozitiv még színe is van.
2015. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nemtudom ti hogy vagytok vele,de engem szörnyen idegesítenek ezek az egy csík két csík,halvány nem halvány,időn belül kívül... Agyrém. Úgy döntöttem hogy nincs több teszt. Szerdáig ha még mindig nincs mensi kérek idòpontot dokinál. :)
2015. jún. 21. 17:48
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy időt szántatok rá,hogy megnézzétek, és a bíztató szavakat is!

Remélem babus lesz, biztos hogy nem csak szimplán csúszik a ciklus,mert ennyire nem rendszertelen. Na de majd aztán kiderül :) Megírom mi lett!

2015. jún. 21. 17:52
 14/16 anonim ***** válasza:
A 2. kepen en ugy latom hogy pozitiv. :)
2015. jún. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Immár 3 hete + 4 napja késik. Baba van :))))))
2015. júl. 9. 04:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Tök jó, az enyém is hasonló volt, kb. egy időben járhatunk:)
2015. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!