Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét múlva kellet volna...

1 hét múlva kellet volna megjönnie, mindig percre pontos. Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Óvszerrel védekeztünk, persze én barom először fordítva akartam felhúzni a páromra az óvszert, aztán kifordítottam és ráhúztam rendesen. volt rajta kis váladék de nem foglalkoztam vele, mivel a 10. napon voltam és általában 15. 16. napon van peteérésem. Pechemre következő nap (11.) peteérésem volt...1 hét múlva kellet volna megjöjjön és most barnán pecsételek... Lehet bébifej?
2008. szept. 2. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél már????
2008. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem, mert még lenne egy hetem mensiig...
2008. szept. 2. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
1 hét?? A kérdés meg úgy kezdődik, h 1 hét múlva kellett volna megjönnie. Most akkor hogy van???
2008. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 hét múlva kellett volna megjönnie, azaz még van egy teljes hetem mensiig, azaz 1 héttel előbb jött, azaz 7 napom lenne még a mensiig.
2008. szept. 2. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, így már értem, bocsika.

Szeritnem korai lenne még bármit is mondani. Várd meg a kiírt menszid, ha eddig nem jön meg rendesen akkor tesztelj. :)

2008. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm! meglátjuk...ilyen még nem volt...

Persze úgy érzem leszakad a derekam, az is lehet csak felfáztam...na hajrá, addig akár még meg is jöhet normálisan...

2008. szept. 2. 11:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Ha még egy hét van mensiig, bármit jelenthet az a foltozás. én inkább arra gondolok, hogy ha felfáztál azért foltozol. De meg kellene tényleg várni azt a hetet! majd írj légyszi mi lett!
2008. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm mindenkinek! Azért lehet csinálok ma egy tesztet, mert elültettétek a bogarat... :o) Az egyik verzió szerint ha ne adj Isten... akkor 15 nap körül lehet a másik meg 7... azért nehéz mert nyaralni voltunk...tök más környezet...stb.. és amikor elvileg már nem lehetett peteérésem csináltam a bizti kedvéért egy ovu tesztet és nagyon nagyon halványan mutatott ovut... persze okos létemre szintén utána...

Végülis nem lenne gond a bébi, csak fél évvel később gondoltuk elkezdeni próbálkozni... (szóval nem veszem ennyire félválról...:o)

2008. szept. 2. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg a teszt eredményét légyszi!
2008. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!