Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostybelgitet meddig, max...

A clostybelgitet meddig, max hany honapig szabad szedni?

Figyelt kérdés
Hat honapja szedem a clostyt es semmi peteeresem lett, de meg egyszer sem sikerült a baba.Nagyon szomoruak vagyunk!!! Ma megyek a dokimhoz es valoszinü hogy megint clostyt ir fel. Szabad ezt a gyogyszert ilyen sokaig szedni?A valaszokat elöre is köszönöm.IRJATOK!!!
2008. szept. 2. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hamarosan én is elkezdem szedni a clostyt, de nekem az orvosom azt mondta, max. 6 hónapig szedhetem, és ha ekkor sem sikerül a baba, akkor laparaszkópiás vizsgálatra lesz szükség de nekem azért, mert pcos vagyok.egy honllapon viszont azt olvastam, hogy a 6 hónap is sok már. kérdezz rá az orvosodra, hogy meddig szedhető.és mi a további teendő ha nem.sok sikert!!!
2008. szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

max 6 hónapig lehet szedni, de elméletileg ezt is kettéosztva, 3 hónap szedés, 3 hónap szünet, és megint 3 hónap szedés.

Szerintem, tarts te is szünetet legalább, mert mellékhatásként elvékonyítja a méhnyálkahártyát! Vagy a ciklus 2. felében feltétlenül igyál palástfűteát minden nap! A peteérésre pedig a beszedés után még 3 hónapig hatással van! Lehet, hogy azért nem jött össze a baba eddig, mert görcsöltetek, hogy itt a nagy lehetőség, clostit szedsz eredménnyel, és sikerülnie "kell"...

Ezért is jót tenne a szünet! Most ne is gondoljatok a babára, hidd el, sikerülni fog!

2008. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem keress meg egy masik nogyogyaszt. ha csak ezt tudja :( nagyon soknak tunik a hat honap, foleg, hogy ha arra gondolsz, hogy azert a closty alapja az, hogy az agyi mirigyekkel szorakozik.

bar az en nogyogyaszom 2 doboz clostit irt fel, az max 4 alkalomra vagy hogy lett volna elegendo, szerencsére elsore sikerult.

2008. szept. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A doki nekem is irt fel clostit + duphaston ,csak 3 honapig szabad szedjem mindkettot !
2008. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg 3havi adag után legalább 1hónap szünet kell hogy újra szedhesd.a 6 hónap egyfolytában az nagyon sok.
2008. szept. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszömöm a valaszokat.Megint az az ebben a honapban is clostyt kell szednem 5-napon at! Nemtudom mit tegyek,merjem vagy ne?!Nagyon igazatok lehet es valoszinü azt teszem amit javasoltatok!
2008. szept. 3. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!