Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálattal lehet...

Milyen vizsgálattal lehet kideríteni, hogy lehet e kisbabám?

Figyelt kérdés
Ezt a kórházban is lehet kérni a nőgyógyásztól vagy ezt inkább magánban végzik el. Árat tudna mondani valaki? Nincs semmi különösebb előzménye a dolognak, max hogy tavaly kicsit sűrűbben fáztam fel. Még nem készülök a gyermekvállalásra, csupán majd nagyon szeretnék kisbabát, és valamiért félek, hogy valami lehet hogy nincsen rendben nálam. Nagy vágyam egy baba, uh lehet ezért félek és gondolok ilyenekre. Előre is köszönöm a válaszokat
2010. febr. 28. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre a nőgyógyász tud majd választ adni.Manuális vizsgálat,rákszűrés,vérvétel,ultrahang,stb.Segíteni és megnyugtatni is ő fog.Jó,hogy előre kivizsgáltatod magad.Ne halogasd!-nekem is ezt kellett volna tennem-
2010. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

En is ugyanigy vagyok mint Te,vmiert vilag eletemben nagyon szerettem volna kisbabat (minel korabban),es egy par eve (minden elozmeny nelkul), elkezdtem aggodni hogy vmiert nem lehet majd kisbabam (akar miattam, akar a parom miatt). Tavaly abbahagytam a gyogyszert, es azota vacakol a ciklusom, ugyhogy most kezdtek kivizsgalni, mert lehet h nincs rendszeres peteeresem, majd kiderul.

Minden esetre, en a sajat tapasztalatom alapjan azt javaslom, hogyha par even belul szeretnel kisbabat, es gyogyszert szedsz, inkabb keressetek mas vedekezesi modot, mert a gyogyszer nagyon fel tudja boritani a ciklusod (ez sajnos nem csak sajat tapasztalat), es szerintem nyugodtam menj el maganraendelesre, korhazban nem nagyon fognak foglalkozni veled!

Maganrendelesen pedig mondd el nyugodtan a felelmeidet, kerd hogy vizsgaljon ki (alap egy rakszures, esetleg Uh, vervetel), de majd elmondjak mit javasolnak!

Szerintem nagyon jo h ennyire elore gondolkozol!!!!!!

2010. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!