Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sárgatest elégtelenséget...

A sárgatest elégtelenséget milyen vizsgálattal lehet kideríteni?

Figyelt kérdés

Már 10 hónapja próbálkozunk a babával és nem jön sajnos:(

Mensi előtt 7-10nappal pecsételek ezért gondolom hogy valami hormonális gond lehet.Most voltam 3.napi hormonvizsgálaton.Abból kiderül?


2008. dec. 19. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Bocsi én nem tudom a választ de én is erre a kérdésre kiváncsi vagyok mert nálam is ez a helyzet.
2008. dec. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 21. napi vétvételből látta az orvos. Azt hiszem, a 3. napi vérvételen még nem is nézik.

De ez még májusban volt, lehet, hogy rosszul emlékszem.

De a második leleten látta, ez tuti.


Várj előveszem


igen, jól emlékszem

a 3. napi leleten csak TSH, FSH, LH és prolaktin van.

a 21. napin ösztradiol meg progeszteron

2008. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló.Köszönöm! nekem 3.nap nézték még a progeszteront meg ösztradiolt is nézték még nincs eredmény,de engem nem hívtak 21.napi vérvételre nem tudom miért és hogy így kiderül-e ha esetleg sárgarest elégtelenségem van.
2008. dec. 19. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudhatom, biztosan a te dokid is tudja, mit kell tennie.

Mondjuk én nem pecsételtem ilyen sokáig, mint te, sőt, csak 1 napig, az szinte semmi.

És ilyen esetben lehet, hogy más az eljárás.

Ha visszamész a dokihoz a lelettel, és úgy érzed, nem mondott el mindent, amit tudni akarsz, akkor kérdezz bátran, hiszen ez is a dolga, hogy válaszoljon.

ha meg úgy érzed, nem tesz meg érted mindent, akkor válts, hiszen az nagyon fontos szerintem, hogy bízz az orvosodban, és érezd, hogy valaki segít rajtad.

Én repdestem dokitól dokiig, míg rátaláltam a mostanira :)

(Igaz, a többinél nem babaügyben jártam)

2008. dec. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem a meddőségin vizsgálgattak. Konyhanyelven: a 3. napi vérvétellel nézik, hogy milyen a petefészek működése, milyen a hormonszint, aztán a 21. napon, hogy volt-e peteérés, a 24. napon pedig hogy minden hormon a helyén van-e a peteérés után. Nekem így mondta a doki.
2008. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!