Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek hogy terhes...

Nagyon félek hogy terhes vagyok, mindig védekeztünk gumival, de a tüneteimtől szeretnék a tüneteimre megoldást keresni hogy mitől lehet?

Figyelt kérdés
mellfájás,alhasi fájdalom,az alhasi fájdalomra még tudok okot,mivel nemrég volt egy nagyon csúnya felfázáshoz hasonló dolgom,valami húgycső vagy húgyhólyag gyulladás amit gyógyszerrel kezeltem orvos nélkül de elmúlt,de a mellfájdalom??
2008. szept. 1. 19:07
 1/2 anonim válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy ha vigyáztatok. A másik hogy a felfázás okoz olyan tüneteket, amik hasonlítanak a terhességre (én is így voltam ezzel). De lehet csak úgy érzed hogy fáj a melled, közben meg csak nagyon görcsölsz a terhesség miatt. Nyugodj meg, vegyél tesztet a biztonság kedvéért és hogy megnyugodj. És ha mindezek után nem múlik, akkor keress fel egy nőgyógyászt.
2008. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm,tényleg nagyon görcsölök miatta a barátom is nyutat h nem lehet semmi gond,már sírtam is sokszor..tesztet nem merek venni,megvárom a pénteket akkor kellene megjönnie,ha nem jön veszek tesztet vagy irány a nőgyógyász,de remélem tényleg nem lesz semmi gond..
2008. szept. 1. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!