Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthetnek ezek az értékek?

Mit jelenthetnek ezek az értékek?

Figyelt kérdés

Páromnak pár éve spermavizsgálatot javasoltak!Bár ezek régi eredmények már,mégis szeretném tudni mit jelenthetnek!Akkor azt mondták neki nemzőképes!Mégis olyan furcsák nekem ezek az eredmények,nem tudom eldönteni jók-e vagy sem!1 éve próbálkozunk a kisbabával,sajnos eddig sikertelenül :-(

Tavasszal újra megismétlik ezt a vizsgálatot,de nagyon félünk a rossz eredménytől,ugyanis a Férjemnek 1 heréje van,a másik rejtett here!Leírom ugyanazt,amik a papíron találhatóak:

mozgás jellege: helybeli,vonagló

mozgó spermiumok %-a: 40 %

egyéb sejt:2-3 fehérvérsejt,1-2 hámsejt

spermiumok száma: 75 millió/...(nem tudom elolvasni mi van odaírva)


2010. febr. 28. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez jó eredmény. A spermiumok száma különösen jó, az átlagnak több, mint a duplája, az egészséges minimunak meg majdnem a négyszerese.
2010. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt mondod,ezek jók?!

Akkor megnyugodtam egy picit!Remélem a tavaszi vizsgálaton is jó eredményekkel térhetünk haza!És az igaz,hogy az évek múlásával csökkennek a spermiumok...stb?

2010. febr. 28. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni de nálunk a mozgó spermiumok száma 46% lett és azt mondta a doki hogy ez egy közepes érték, jónak 51%-tól mondható. Így most 3 hónapig Fer 14-et kell szedni a javulás érdekében napi 2x1-et és Ferulant kapszulát 1x1-et. De a doki nem értékelte ki nektek az eredményt vagy nem mondta el a véleményét??? Ha igen, mit mondott?
2010. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mint már írtam ezek nem mai értékek sajnos!Annak idején mi még nem is voltunk együtt,de anyósomnak mondták,hogy ezek az eredmények jók,azt mondták állítólag,hogy bármennyi gyereke lehet!Írásba nem foglalta a doki,így én csak azt tudom amit nekem is mondtak!

Tavasszal megyünk újra ilyen spermavizsgálatra!

2010. febr. 28. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.


Szeretnélek megnyugtatni. Egy átlagos férfinak manapság jó, ha 30 millió hímivarsejtje van mililiterenként, és ezek között biztos, hogy van sok nem mozgó vagy kóros formájú. A férjednek ehhez képest 75 millió van, és ennek 40%-a mozog, az 30 millió. Azaz annyi mozgó hímivarsejtje van a férjednek, mint egy átlagos férfinak mozgó és mozdulatlan összesen.

2010. febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!