Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 2 nappal egy...

Ovuláció után 2 nappal egy kis vérfoltot vettem észre a bugyimon. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Még sosem tapasztaltam ilyet, ezért nem igazán értem...
2008. szept. 1. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam,hogy vannak nők,akiknél a megtermékenyülés okozhat enyhe alhasi fájdalmat vagy kevés vérzést.Lehet,hogy nálad is ez van. 1-1,5 hét múlva csinálhatsz 1 tesztet.
2008. szept. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Na végre valaki! Nekem a múlt hónapban volt pont ugyanilyen.

Én se igazán tudtam hova tenni a dolgot. Azóta voltam dokinál, ő mondta, hogy valószínűleg beágyazodás lehetett. Mondtam, hogy az ovulációhoz képest ez korán volt, de szerinte mégsem akkor volt peteérés, mint ahogy én számoltam, ezért ez beágyazodás volt. Sajnos spontán vetéléssel végződött... Mindenesetre ha babót akartok, akkor nagyon vigyázz magadra!

Sok sikert!

2008. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Két hét múlva kiderül, hogy ez beágyazódás volt-e vagy sem. Ha igen, remélem, hogy erősen fog "kapaszkodni"! :)
2008. szept. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!