Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha mindig...

Lehetek terhes ha mindig védekeztünk de vannak tüneteim?

Figyelt kérdés
Alhasi fájdalom,mellfájdalom(mint mensi előtt)és néha pici hányinger,de szerintem csak az idegességtől és bebeszélem magamnak a tüneteket,mivel mindig nagyon vigyáztunk gumival védekeztünk,az elején és a végén is leellenőríztük hogy nem lyukas e,mégis aggódok hogy megfog e jönni,pénteken szept.5.-én kellene majd megjönnie,előző hónap 9.én jött meg és semmi rendellenesre nem emlékszek...kérlek segítsetek mert nagyon félek :Snem akarok terhes lenni ien fiatalon
2008. szept. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen ovatosak vagytok, akkor nagyon kicsi a valoszinusege, hogy teherbe ess. valoszinu, hogy ezeket a tuneteket magadnak generalod, ugyhogy probalj meg massal foglalkozni. ha nem megy, akkor pedig vegyel egy tesztet.
2008. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Szerintem ne aggodj,az emberi szervezet hajlamos ilyenekre,és valószínű csak beképzeled magadnak :)Az alhasi fájdalom lehet felfázástól vagy akár fertözéstől is.Keress fel egy dokit,ő biztosan megmondja mitől van...

Minden jót

2008. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)a felfázásra én is igen gondoltam mivel kb az előző mensim környékén felfáztam és vmi gyulladásom volt,dokihoz nem mentem el,de vettem rá gyógyszert amitől elmőlt,mert nem fáj,de ez a húgyvezetékembe vagy hólyagomba volt,de a mellfájdalomtól akkor is félek...de teljes erővel próbálok nem gondolni rá..a barátom is megmondta hogy lehetetlen:s
2008. szept. 1. 12:06
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérleeek még írhatnátok véleményeket mert izgulok és érdekel mit gondoltok
2008. szept. 1. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek, akkor szerintem semmi baj nem lehet. Ha felfáztál, gyogyszert szedtél, idegeskedsz, ez mind késleltetheti. Ne gorcsolj rá! a tunetek lehetnek akár a mensi elojelei is, nem feltétlenul a terhességé! Velem a napra pontos ciklusom államvizsga elott szorakozott, talán a stressztol, napokig nem tudtam másra gondolni, míg mem jott.
2008. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött:)remélem rendesen fog tartani és nem múlik el egy nap latt,tényleg köszönöm mindenkinek..
2008. szept. 2. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!