Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy érdemes orvosho...

Terhesség vagy érdemes orvoshoz elmenni?

Figyelt kérdés

2 hete hányingerem van,fáj a hátam és a mindjárt megjön érzés is van,de eddig nem jött meg.

Amúgy május 16-án volt enyhe vérzésem.

Csináltam tesztet múlthéten,de negatív lett nem is nagyon bízom,hogy terhes volnék,de azért csináltam.

Nem értem mi lehet akkor ez,vagy lehet hogy csak várni kell még?



2015. jún. 1. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres a ciklusod akkor egy hét késésnél már bármelyik tesztnek ki kell mutatnia, ha baba van. (vannak kivételek ismerősöm egész terhessége alatt egy pozi tesztet se tudott produkálni)

Késésnek lehet bármi oka, időjárás változás, stressz, diéta, sőt évente egyszer kimaradó mensi is teljesen normális :)

2015. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

3 éve rendszertelen volt a menzeszem,decemberben abba hagytam a fog.gátlót,azóta rendszeres a menzeszem.

Január óta próbálkozunk a barátommal,de eddig még semmi,tavaly terhes lettem,a tesztek mindvégig negatívak voltak,de sajnos elment a baba.

Akkor ugyan ilyen tünetek voltak,mint most.

Eddig nem zavart be az idő,nem stresszelek és nem diétázom.

Ez komoly?Az ismerősödnek csak negatív volt a teszte?

2015. jún. 1. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!