Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete voltam együtt a páromma...

3 hete voltam együtt a párommal! Most nagyon fájnak a melleim! Néha szédülök! A menzimnek 3. án kellene megjönnie! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, várd meg a mensid napját, vagy a rákövetkező reggelt, és akkor tesztelj! Hiába vannak tökjó tüneteid, ha nincs annyi hcg-d még, hogy kimutassa! És akkor meg minek feleslegesen csalódni, meg pénzt kidobni, mert ugyebár úgyis tesztelj majd mégegyet, mert negatív lesz holnap, és nem jön meg... :)

Várj még egy kicsit, aztán légy bátor! És írd majd meg, hogy mi lett! Drukkolok!

2008. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kösszönöm aranyosak vagytok!

2.válaszadó szerinted nem baba,vagy félre értettem valamit?

2008. aug. 31. 16:02
 13/16 anonim ***** válasza:
Jók a tüneteid, lehetséges, hogy babát vársz! Szerintem várd meg 3-át és tesztelj! Elvileg már most is kimutatja a teszt, nekem is kimutatta előtt pár nappal, de biztosabb az eredmény, ha megvárod a napját!
2008. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én vagyok a masodik, szerintem egyertelmuen babó!
2008. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
ha 3hete voltatok együtt,az egy 28napos ciklusnál nem a középidő.vagy hosszabb a ciklusod?
2008. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
32 napos és interneten néztem meg hogy mikor vannak a legtermékenyebb napok:)
2008. aug. 31. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!