Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki hallott már erről? Csaladte...

Ki hallott már erről? Csaladtervezes. Uw

Figyelt kérdés
Mit tudtok róla? Valakinek személyes tapasztalata?
2010. febr. 25. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz? Vagy az az uw csak elütés?


Mi olyan családtervezésen voltunk, ahol volt egy alap kivizsgálás mindkettőnknek. Keress rá: Istenhegyi Géndiagnosztika. Pusztán tudatos felkészülés: ha nincs problémátok akkor megnyugszol, ha van időt nyersz, mert nem mennek el évek azzal, hogy kísérletezünk, agyon idegeskedjük magunkat, hanem lehet keresni a megoldást. Ezért tartom jó dolognak, és nem megfizethetetlen.

2010. febr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jah, nem. Az az weboldal címe, hogy csaladtervezes.uw.hu

Csak nem engedte beírni rendesen. Konkrétan az a helyszín érdekelne, ami az

Országos Egészségfejlesztési Központ Prevenciós Főosztály

1148 Budapest,

Bolgárkerék u. 3.

(az Örs vezér tértől 5 percre)

2010. febr. 25. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó hely és nagyon profik az orvosok itt többet megtudhatsz róla:)


[link]

2010. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, megkérdezhetem, hogy mennyibe került ez nektek?
2010. febr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. A konzultáció 8e Ft volt. Alapos kikérdezés ciklusokról, egészségi állapotról, családtagokról. A laborvizsgálatokat egy részét a rendelésen, egy részét a doki kórházában csinálták, úgyhogy konkrét összeget nem tudok mondani és végül is ez egy vizsgálatsorozat, egyénenként változó gondolom. A párom korábban volt kivizsgáláson, neki nem kellett újra.

Nekem volt egy rubeola vérvétel, mert nem tudtam voltam-e, egy pajzsmirigy, és prolactin - ez 6-7K volt. A kórházban volt a 3. ciklusnapon nagy hormon, LH, FSH,prolactin, ezért nem fizettem.

Nem csináltak petevezeték átjárhatóságot, mert időközben kiderült, hogy más problémám is van és egyenlőre azzal kell foglalkozni. Örülök, hogy nem vártam hónapokat.

2010. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ. (bocsánat kérdező)
2010. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi gond,

Én is köszönöm a válaszokat, de közben sikerült eldöntenem, hogy melyiket válasszam.

Nem ezt fogom, hanem a Fülöp prof-ot... De biztos ők is nagyon jók.

2010. febr. 26. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!