Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett mar valaki teherbe...

Esett mar valaki teherbe megszakitasos modszerrel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 17. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 7.5 év után lettem terhes.
2015. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem tartom védekezésnek, annak ellenére, hogy úgy egy éve mi is ezt csináljuk. Hozzáteszem, mi is úgy és annak tudatában, hogy ez nem védekezés, csak úgymond ha mégis besikerült volna a baba, az sem baj, mert házasok vagyunk, és fel tudnánk nevelni.

E hónaptól kezdve pedig már nem szakítjuk meg. :)

2015. máj. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es, én is igy gondoltam, hogy nem vagyok elég termékeny, mert 17 évesen rengeteg cisztám volt..azt mondták, hogy injekcios kezeléseket kell kapnom mielott teherbe szeretnék esni.. nem változtattunk semmin..egyszeruen derult égbol villámcsapásként ért. egyébként 32 évesek vagyunk és házasok.
2015. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!