Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alsótáji hátfájás lehet...

Alsótáji hátfájás lehet tünete a kezdeti terhességnek?

Figyelt kérdés
3-4 napja faj a derekam egeszen lent, nem faztam fel most szerintem.A mellem kb egy hete feszul.Sajnos pont kozepido tajekan hagytunk ki egy hetet(nem voltunk egyutt,pedig szertnenk kisbabat),igy nem nagyon hiszem hogy terhes vagyok de sosem lehet tudni mikor van a peteeresem, mert meg 2 honapja hagytam abba a gyogyszerszedest es nem allt be. Holnap kell megjonnie ha 28napra jon,mint eloszor.Masodjara 40nap volt es nagy gorcsokkel.Viszont nem fajt se a mellem ilyen sokaig, se a derekam....Koszonom a valaszitokat.Bocs az ekezet hianyaert kulfoldrol irok.
2007. nov. 2. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Fent válaszoltam egy hasonló kérdésre,ez ide is vonatkozhat!Igen lehetsz terhes akkor is ha nem pontosak a ciklusaid!
2007. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!