Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jód MENTES terhesvitamin?

Jód MENTES terhesvitamin?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy problémák miatt szeretnék ilyet szedni, de amit eddig néztem, az mind tartalmaz jódot. Előre is köszi!
2015. máj. 13. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Régen az elevit volt ilyen de ha jól tudom már van abban is. Szerintem kérdezd patikában, de nem terhes vitamin is jó ha találsz olyat, mindegy végülis csak folsavat szedj mellé.


Nekem még vas nélküli multivutamint is adtak amikor túllőttem és vérképben Kiderült. Valamilyen biztos van.

2015. máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem a supradyn nem tartalmaz jodot. Több vitamin egy terhesvitaminban sincs végülis. Vasat majd úgy is nézik a vérben, folsavat meg nem árt még szedni.
2015. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is pajzsmirigy alulmukodesem van es nekem azt mondtak,hogy az a keves mennyisegu jod nem okoz bajt,ami a terhes vitaminban van vagy a multivitaminban.


A direkt jod utanpotlas az amit nekunk nem szabad. Sima jod etrendkiegeszitot,ami nem mg hanem g.


Nyugottan szedj terhesvitamint.

2015. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A Supradynben újabban már van jód, én ezért hagytam abba.
2015. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dr czeizel terhesvitaminban nincs jód, én is azt szedem
2015. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pm problémám van, kerülnöm kell a jódot. Az orvosom úgy oldotta meg, hogy nem komplex vitamint kell szednem, hanem külön-külön tabláttákban viszem be a szükséges vitaminmennyiséget. Sima folsav, szelén, Magne-B6, D-vitamin, E-vitamin. Bár én szelén+C vitamint szedek. Így minden megvan és semmi jód.
2015. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vitamint keresek. a czeizelben van jód! [link]

[link]

2015. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alice_N válasza:

Bár gondolom már nem aktuális, de hátha még valakinek segítség: a Netamin Pocaklakó terhesvitamin jódmentes! Több ismerősöm is ezt szedte végig.

Itt van: [link]

2017. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!