Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon félek

Lehetek terhes? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Nem lehurrogni kell teljesen fel vagyok világosítva de akkor is félek. Kivertem a barátomnak majd letöröltük és bugyin keresztül kielégített. Nagyon félek..
2015. máj. 13. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
És ezáltal hogy kerülhetett sperma a hüvelyedbe?
2015. máj. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2015. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A felvilágosítás nem sikerült túl jól. Spermium kell a hüvelybe a babához. Nem ruhán keresztül átnyomorgatott csoda-katonák, hanem valódi spermiumok.
2015. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyhez hozzá sem nyúlt és nem tette be neked akkor nem. Maximum ha ondós kézzel ujjazott de azt mondod bugyin keresztül volt szóval elvileg beléd sem nyúlt. Szóval nyugi.
2015. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy felvilágosítva. Felvilágosítva akkor van valaki, ha képes felismerni, hogy semmi értelme nincs kicsit b . szni. Húzzatok gumit, aztán csináljátok rendesen. Két nagy előnye van: nem merülnek fel ilyen végtelenül ostoba kérdések, és még élvezitek is.
2015. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
és elmeséled ki világosított fel? mert valamit nagyon rosszul csinált.. szerintem addig ne játssz felnőttest míg nem vagy tisztában a tested és a férfi teste működésével.
2015. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!