Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek az 5....

Sikerült valakinek az 5. inszem segítségével teherbeesni? Mert sztem ha eddig nem sikerült, pont ötödjére jönne össze?

Figyelt kérdés

Főleg azoktól szeretnék választ kapni, akiknek így sikerült, vagy ismernek olyat akinek így sikerült.

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!


2010. febr. 24. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont ötödjére sikerülne? Miért NE pont ötödjére sikerülne?? Mindent bele, pozitív gondolkodás!!
2010. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A barátnőm végig csinálta mind az 5 inszeminációt, de nem sikerült. Viszont utánna bejelentkezett a Káliba, és ott elsőre összejött. Ő a Győri Kálit választotta, pedig Debreceni és itt is van. Sok sikert kivánok neked:)
2010. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszaitokat.

M is megcsináljuk az 5. inszemet, aztán bejelentkezek a Kaáliba.Mi Szegediek vagyunk, szóval ide jelentkezünk be.

2010. febr. 24. 12:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hol csinálták eddig az inszeminációt? Azt hittem eddig, hogy csak meddőségi központban, Kaáliban csinálnak. :)
2010. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem csak a Kaáliban csinálnak inszemet.Van egy orvosom( magán doki) hozzá járok mióta kiderült a meddőségem, éső szokta megcsinálni a síma klinikán.

Sztem ugyanaz a menete, mint a Kaáliba.

2010. febr. 24. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Csak hogy pozitív példa legyen a szemed előtt: Nekem a Budai Meddőségi Centrumba az első inszemináció sikerült. Most vagyok 13 hetes Kismami.

Naná,hogy sikerül. Sok sikert Neked.

2010. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Te nem értetted a kérdés lényegét..

Arra tért ki a kérdés, hogy az ötödik inszemináció sikerülhet-e, nem pedig az első.

Én úgy tudom, hogy minnél több inszemet csinálnak, annál kisebb az esély.

Neked gratulálok a babókához!

2010. febr. 24. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

De bizony, hogy értettem, és csak pozitív példát akartam felhozni Neked. Amúgy Én pont úgy tudom, hogy általában az első és a második nem szokott sikerülni. De akkor bocsi, hogy írtam Neked.

Mielőbbi babásodást kívánok Neked.

2010. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szió!


Köszi, és akkor csak egy félreértés történt köztünk.:)

Nekem az orvosom mondta azt, hogy minnél többet próbálkoznak inszemmel, annál kisebb az esély a sikerre.

Köszi a választ!

2010. febr. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!