Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan lehetséges, hogy egy...

Olyan lehetséges, hogy egy hónapja abbahagytam a gyógyszert és terhes lettem?

Figyelt kérdés

A gyogyszer abba hagyása után minden nap lefeküdtem a barátommal bele értve a pete érés napját is. Már meg kellett volna jönnie de nem jött meg, soha nem szokott késni.

Mostanában nagyon sokat eszem,szédülök,hiztam 5 kilot 1 honap alatt,nagyon kivános vagyok mindent össze eszek,reggelente émelygek és fáradékony vagyok.


2007. nov. 2. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Amikot abbahagyod a gyogyszert az utana nem tarolodik a szervezetedben.Azert teves dolog ez, hogy mindenki azt mondja varni kell. Nem azert kell varni mert teli vagy hormonnal es artana a babanak hanem azert mert a szervezetednek vissza kell alnia a normalis kerekvagasba.Szoval igenis lehetsz terhes!Mindent megtettetek azert,hogy teherbe ess es igen lehetsz terhes.Nem irtad, hogy meg kellett volna e mar jonnie, vagy ilyenek...Sokan fogjak tanacsolni neked, hogy vegyel egy terhessegi tesztet, igaz ez is csaloka lehet korai allapotban de lehet hogy mar neked kimutatja. Szurkolok!En is babat szeretnek ;)
2007. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
Kedves előttem szóló. A második mondatban megvan fogalmazva, hogy meg kellett volna jönnie, de nem jött meg. Olvasd el figyelmesen mégegyszer a kérdező panaszait.
2007. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
En voltam az elso hozzaszolo, bocsanat valoban kimaradt, hogy meg kellett volna jonnie neki...Bocsanat!A lenyeg a lenyeg hogy szurkolok hogy babad legyen!! ;)
2007. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptember 21.én hagytam abba a gyógyszerszedést 4 éve, és november 3.án már 6 hetes terhes voltam!!!
2007. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen lehetsz
2007. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy terhes vagy. Lehet, hogy még nem állt vissza a szervezeted a régi kerékvágásba. Az lehet, hogy mostantól nem 28 napos ciklusaid lesznek, hanem 35 vagy még hosszabb. Mostantól nem nagyon tudod majd kiszámítani, hogy mikor kellene megjönnie. Sőt, lehet, hogy nem is volt peteérésed. Viszont az is lehet, hogy "megbolondultak" a petesejtjeid, és ikreket vársz majd. Azt mondják, hogy a gyógyszer abbahagyása után van a legnagyobb esély arra, hogy teherbe ess és ugyanekkor van a legnagyobb esélye az ikerterhességeknek.

Tesztelj! És minden kiderül.

2007. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!