Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi tartás díjat szabhatnak...

Mennyi tartás díjat szabhatnak meg?

Figyelt kérdés

Lehet a barátnőm terhes. Mindketten azon a véleményen vagyunk jelenleg nem tudunk babát vállalni, neki se tanulmánya se munkahelye se semmi. Én fizetésem olyan 150e. Ez édes kevés hogy életet kezdjünk és babával ráadásul. Az anyja erősködik hogy már pedig nem vehetteti el a gyereket. Hiába mondom a lánya már 21 éves felnőtt ember, ez a MI döntésünk. Nem szeretnék úgy babát válallni hogy nincs semmi biztos alap, és ne tudjak valamit megteremteni annak a gyereknek. 150e mire elég 2 embernek és babának. Semmire.


Én azt mondtam ha vállalják, sajnos én nem vállalom a babát. Ilyen esetben a gyermektartásit mennyit itélnének meg? ha beperelnének...

Képesek velem megfizettetni az ő részét is csak mert neki semmi pénze semmi munkhahelye tanulmánya? Azért ezt igazságtalannak érzem. Holott mindíg mondtam neki, huzzunk gumit, mert ebből bajok lesznek. De ő ugy szereti...stb stb. És most félek. Kérlek mellőzétek az okoskodó hegyi beszédet. És szeretném kérni a kérdésre szorítkozzatok a válaszban. Előre is köszönöm.


2015. máj. 11. 14:20
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

elmondta a vágyait, hogy babát szeretne, és nagyon azt látom hogy ostorozza magát, hogy ő alkalmatlan rá. Nem bírom ezt látni rajta...szakítottam vele. Egyszerűen nincs szívem ezt csinálni tovább így vele. Neki is és nekem is így lesz idővel a legjobb. :(((

Nem tudom megadni amire ő vágyik, egy kisbaba, muszály elengednem, :( egy "hozzá illő" szándékaival egyező fiut tudjon találni.

Nem én voltam a párja ...de rosssz... :( nagyon fog hiányoznii

2015. máj. 12. 23:56
 22/22 anonim ***** válasza:
Sajnálom, Kérdező, korrekt dolog volt tőled, hiszen te még nem akarsz gyereket,ő viszont már igen.
2015. máj. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!