Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire igaz az hogy ha...

Mennyire igaz az hogy ha surun vagyok egyutt a parommal annal kisebb az eselye annak hogy teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 29. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon igaz ez az állítás!

Amikor 3-4 naponta csináltuk mi is nem jött össze!

Júliusban összesen 2X voltunk együtt!

12 hetes kismama

2008. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

gratulalok!!:)

de viszont en a lanyommal, mikor teherbe estem,akkor igaz elotte valo napokban nem szeretkeztunk mert menszeszeltem, de utanna mar nem jott meg! de remelem, hogy a masodik babaval sem kell sokat varni:)

2008. aug. 29. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:

2 naponta az idealis.

:D

különben elfáradnak a "katonák" :)

2008. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem igaz, mert mi 5 napig együtt voltunk naponta és akkor végre sikerült a sok gyógyszer minden mellett..

nembánom,hogy iparkodtunk.

24 hetes.

2008. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
en is ugy gondolom ha nem iparkodunk akkor mitol lennek terhes?:)
2008. aug. 29. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos sokaknak van ellenérve, más tapasztalata, stb., de szerintem annál nagyobb az esély, minél többet vagytok együtt. Ez így logikus. Mivel Én semmilyen módszerrel nem igazán bírtam kiszámolni (gyakorlatlanság, türelmetlenség), hogy mikor van peteérésem, maradt a tuti módszer. Együtt lenni minden nap. Nem mondanám, hogy nehezünkre esett, és az első ilyen hónapban meg is lett az eredménye. :-)
2008. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hat nekem is ez a velemenyem errol :) a lanyommal is ugy lettem terhes hogy nem szamolgattunk mi semmitse megeskudtunk es az nap ejjel teherbe is estem:) szoval nalunk is marad a regi jol bevalt modszer!!
2008. aug. 29. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:

mindkét gyerkőccel 2 évig próbálkoztunk.Mindegyiknél azt mondta a dokim:NEM A MENNYISÉG,A MINŐSÉG SZÁMÍT!!! Összejött!!!

38 kismami

2008. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sem igaz! Mi is a párommal minden nap, vagy kétnaponta együtt voltunk. Amikor jólesett és mindketten kívántuk. Szerintem ez a legfontosabb! Ne időre. Mikor nem védekeztünk, első alkalomra össze is jött, pedig nem volt se hőmérőzés, se mikroszkópozás, se dátumnézegetés.

Élvezzétek egymást!!!

Sok sikert, mielöbbi pocakosodást!!!

12 hetes kismama

2008. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász mondta, hogy inkább ne minden nap hanem minden másnap vagy ritkábban. Erősebbek lesznek a pici "ebihalacskák" :) Nagyobb az esély a terhességre.
2008. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!