Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon sikerult? Aug. Elejen...

Vajon sikerult? Aug. Elejen kellett volna megjonnie,3nap késéssel nyálkás barnázásom vol, ami tobb mint 1hétig tartott.

Figyelt kérdés
A menzim nem jott meg,de a hasam azota is"nagyobb" , mintha feszulne vagy mi. Nonstop éhes vagyok,ez nálam szokatlan.Szerintetek mitol lehet?
2008. aug. 29. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia . Talán terhes vagy :)Csinálj tesztet...
2008. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3nappal ezelott csináltam egyet, ami negativ lett. Már nem tudom mit gondoljak, mert minden vágyam egy kisbaba, de félek,hogy megint csalodni fogok! Reggelente,mikor felébredek, mintha-nem tudom hogyan fejezzem ki magam-mintha puzzadt lenne vagy inkább feszulne a hasam...
2008. aug. 29. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:

ha 3 napja csiáltál egy , és aug elejére nem vártad, akkor azt szerintem, már ki kellett volna mutatnia!

De lehet, hogy te a kivételek közé tartozol! :) Én elmennék dokihoz a te helyedben, hátha baba van, meg derítse ki, hogy mensi helyettmi volt az a barnázás! Mert ha nincs baba, akkor az sem jó, azt hiszem progeszteronhiányra utal! És ahogy én itt olvasom, sokak emiatt veszítették el az első babájukat... Jó lenne, ha kérnél hormonvizsgálatot, és akkor már be lennél biztosítva, ha baba lesz, nem kéne utrogestanért könyörögnöd, mert tiszta lenne a kép!

2008. aug. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!