Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu hogy van egy kissebb...

Valoszinu hogy van egy kissebb depressziom a doki szerint elkellene kezdenem szedni egy gyenge kedelyallapot javitot. De szeretnek babat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A gyogyszer neve:Citapram 20mg es az van a papirjan hogy ha terhesen szedem bejuthat a mehlepenybe.Viszont nem tudom ha nem szedem lehet hogy nagyobb lesz a depressziom.Volt valakinek ilyen!Irhattok privatba is!!!!
2008. aug. 29. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:

2 és fél évig nem lettem terhes, a PCOs -t úgy állapították meg, hogy már a migrainnel bekerültem a neurológíára és ott kiderült,hogy a fejfájásomon kívül van némi szorongásos depresszióm. Azt mondta a doki, hogy látható rajtam, hogy folyamatosan idegesít valami, de nem csapkodtam, csak úgy magamban..mondtam neki, hogy babát szeretnénk jó ideje és erre azt mondta, akkor semmiképp nem ad semmilyen hangulatjavítót, mert higgyem el, hogy anélkül is sikerül..sajnos a depi ma már a fiatalok betegsége, de képzeld, csak arra koncentráltam, hogy nem bánthat semmi és senki, mert babát szeretnék, amikor ezt gyógyszer nélkül tisztáztam magamban, beindult a peteérés és most a 25. hétben vagyunk..innen már nem állít meg egy depi sem.

Hát röviden ez az én sztorim..mindenképp gyógyszer helyett kerüld azokat a dolgokat, vagy legalábbis ne mélyedj bele ami esetleg szomorúvá tesz, és beszéld meg a pároddal, mert az ő segítsége és támogatása lehet a legjobb ellenszer a depresszívtünetek ellen.

Sok sikert és nyugalmat kívánok.!!!

2008. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt.

En is ideges szoktam lenni de csak magamba,almos,gyenge vagyok neha szaporan ver a szivem es nincs kedvem emberek koze menni.Marciusban elvesztettem egy babat azota van ez igy.Befordultam de ezeket leszamitva jol vagyok.Azt mondtak lehet egy szorongas vagy enyhe depresszio.De en se szeretnek gyogyszert szedni de nem tudom az idegrendszert mennyire lehet gyogyszer nelkul "megnyugtatni".

Tenleg koszi a valaszt!!!!!!Es beszelni fogok a parommal amint lesz ra egy alkalmas pillanat!!!!

2008. aug. 29. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem pánikbetegség miatt kellett szednem antidepit!Mi is babát terveztünk,de mivel elég rossz állapotban voltam,elkezdtem szedni a gyógyszert!A pszihiáteremmel megbeszéltük a dolgot,hogy babát szeretnénk már 1.5 éve próbálkoztunk a férjemmel sikertelenül,nem volt szervi oka!Mi a szorogásomra vezettük vissza a dolgot!A munkahelyi stresszről nem is beszélve,amitől alakult ki a pánikbetegségem is szerintem!ELkeztem szedni tehát a gyógyszert,nameg 4 évután otthagytam a munkahelyem VÉGRE,jobban is lettem pár hó alatt,és beköltözött a pocaklakó!Ahogy ezt megtudtam,egyből konzultáltam a dokimmal a gyógyszer kérdésről,és azt mondta,hogy mivel jól vagyok ezért ne szedjem,így fokozatosan,mivel nem lehet hírtelen, hagytam abba a szedését!Én paroxat nevű gyógyszert szedtem!A dokimnak több kismama kezeltje is van,van aki gyógyszer mellett,van aki nélküle!Ezt neked és a dokidnak kell majd eldönteni!DE!Amíg nem vagy terhes,és nem vagy jól,szerintem szedheted a gyógyszert,nehogy nagyobb baj legyen,gondolom fusztrál a baba téma is..

De ha te úgy érzed,és a dokid is úgy látja,hogy megy ez gyógyszer nélkül,akkor sok sikert és kitartást!Mind a két fronton!!(baba+depi):o)

2008. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!