Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szúr a hasam, olyan mintha...

Szúr a hasam, olyan mintha fel lennék fázva, rettentő fáradt vagyok, az egész napot végig tudnám aludni, minden marhaságon felkapom a vizet a másik pillanatban meg sírok. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon régóta szeretnénk egy kisbabát, mivel a párom katona kulfoldon,keveset tudunk egyutt lenni,utoljára okt.14,15 voltunk egyutt, rá 9-napra megjott, az elso 2 nap meg volt rendesen a tobbi 4- napon csak olyan barna nem is tudom minek nevezzem -volt, még sosem volt ilyen ..Az utóbbi pár napban szúr a hasam,majd leszakad a derekam,szúr a méhem, mindem marhaságon elbogom magam,hangulatos vagyok, olyan érzésem van mintha meg akarna jonni, tanácstalan vagyok, nem értem..Kiló számra tudnék enni, foleg édességet-eddig is ettem de az utóbbi idoben még ki sem nyitom a szemem...Furán érzem magam, ez nem én vagyok,szomorú vagyok..lehet , hogy AZ vagyok?-vagy beképzelem mivel nagyon szeretném, kérlek írjatok...Ja , 31 -éves vagyok és tanácstalan...
2007. nov. 2. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szia.nekem irtál az elöbb valászt.rendesen jött meg a menstruáciod?Idöre?
2007. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a helyedben már vettem volna egy tesztet. Szerintem lehetsz terhes a tüneteid megfelelnek ezeknek. Viszont velem is előfordult már, hogy produkáltam a terhesség tüneteit annyira akartam már a babát és sajnos még sem voltam várandos.
2007. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ez a szimulálás már nekem is nagyon megy.nekem nem szur a hasam de fáradtabb vagyok most én is mint szoktam lenni.Kedden megyek dokihoz.
2007. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad az első két napban megvolt rendesen. Szerintem nem vagy terhes. Persze lehet hogy kivétel vagy!

Az a "rá 9 napra megjött", akkor jött meg amikor meg kellett volna jönnie?

De remélem tévedek, és mégis terhes vagy! Kívánom hogy az legyél!

Én a helyedben vennék tesztet. A tesztek (pl Gabriel) kb. 3 nap múlva a beágyazódás után kimutatja a terhességet (valakinél nem, vannak különböző esetek, de ritka). A beágyazódás 7-10 nap. Így szerintem mutatnia kell már nálad, ha megfogant a pocidban a babóca!

Minden jót!

2007. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
hát hosszu történet.25.-én reggel kezdödött megjött reggel,de sajnos dél körül történt velem egy kis baleset levágtam az ujjam sikeresen és etttöl egy kicsit más lett minden aznap beleértve a menzimet is addaig minden oké volt de péntek ota csak barnás "pecsétek" vanak és már nagyon ideges vagyok.különben velem is ez a baj HOGY ANNYIRA AKAROM!!!Ezért kérdeztem hogy az idegeskedés mennyiben befolyásolja a menzit?
2007. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Tesztet vettél?

elözö kérdéses!!DINA

2007. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
tudom nem mondok okosságot de muszáj türelesebbnek lennünk baromi nehéz lehet hogy azért is más a közérzeted mert tul stresszeled magad.Állitolag az elsö nehéz.(lelkileg)!!
2007. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
NYNA!A stressz az elrontoja mindennek nem tudod lefoglalni magad valami mással azért néha ne mindig csak a pici járjon a fejedbe.(tudom nagyon nehéz).azt mondta az orvosom hogy nyugalom kell és ne várjam annyira mert annál jobban nem fog jönni.
2007. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!