Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a gyógytea? 4...

Kinek segített a gyógytea? 4 féle gyógynövényből készült teát kell innom. Naponta 1 litert. Nincs peteérésem, és ezért kell innom. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve abbahagytam a gyógyszert,és mindig rendszertelen a menszeszem, és állítólag nincs peteérésem se.Voltam hormonvizsgálaton,de rendbe volt minden,a sok évi gyógyszerszedés az oka,a rendszertelenségnek.Szedek barátcserjét már 4 hónapja,de nekem nem segített.Az orvosom most teát írt fel,1 hete iszom.A gyógynövények:Palástfű,citromfű,ánizsmag,cickafarkfű

Kinek segített?Köszönöm előre is!


2010. febr. 23. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

kicsit off: én úgy hallottam, hogy a barátcserjének nem elég pár hónap, hogy kifejtse a hatást, lehet, hogy nálad hosszabb idő kell. nem egyik hónapról a másikra hoz eredményt.

a gyógyteákról tapasztalatot nem tudok mondani, de jókat hallottam róla, rendbeteszik a menszeszt, de ehhez is több idő kell szerintem.

ha babát szeretnél, akkor én azt javasolnám, hogy a cickafarkot a ciklus 2. felében majd hagyd ki, mert terhesség alatt tilos inni, akár vetélést is okozhat. nyilván nem 1 bögrétől, de érdemes majd óvatosnak lenni.


sok sikert

2010. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ajánlom figyelmedbe:

[link]

szerintem érdemes átgondolni.:-)

2010. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Gyereket olyan 1-2 éven belül szeretnénk,remélem hamar rendbe jövök!Köszönöm a tippeket,lehet megpróbálkozom velük,ha ez a teakeverék most nem segít,2 hónap múlva kell visszamennem,kíváncsi leszek!

Még egyszer köszönöm mindenkinek,minden jót!

2010. febr. 24. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!