Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet az ok? Mi a baj?

Mit lehet az ok? Mi a baj?

Figyelt kérdés

Eléggé összetett a kérdésem, talán hosszúis.

hosszú, 34napos a ciklusom, elvileg ha jól számoltam a peteérésemkor voltunk együtt. azóta nagyon fáj a mellem, hason feküdni is alig tudok /persze, feküdjek háton:)/ és két napja néha nyilalgat a pocakom, már görcsöl is rossz mozdulatnál, mintha megjönne, szaladok is wcre, h most "baj" van. vasárnap kellett vna megjöjjön de semmi... ezeken kívül. mi lehet az oka, baj van? baba van? teszteljek? doki? lécci valami okosat... nagyon szeretnénk ha lenne baby...


2008. aug. 28. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem holnap mindenképp tesztelj,és légyszi írd meg mi lett!szerintem baba!!ha van teszted akkor most!ne felejts el írni!!puszi
2008. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon egyszerű, mert elkocogsz a boltba ( DM, Rossmann, Tesco ), vagy a gyógyszertárba és veszel tesztet és megpisiled. Nekem mindkét gyerekemnél az elmaradt mensi utáni 2 napon egy délutáni pisi is pozitív lett.

Sok sikert!

2008. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

eddig azért nem vettem, mert úgy is fáj a hasam, meg fog jönni, nem kell, felesleges. ennek holnap lesz 5.napja.


holnap veszek nem bírom ki...:) írok :)

2008. aug. 28. 21:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagyon várom én is a holnapi teszt eredményét, nagyon drukkolok neked!!!! Barátnőmnél is ugyanez a rohanós-görcsölős érzés volt, de ott volt a baba!!!! majd írj légyszi, mi lett az eredmény!
2008. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

két csik két csik két csik két csik két csik két csik :))))


sikerült, babát várunk :)

2008. aug. 29. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! GRATULÁLOK!!! Kellemes babavárást! 15 hetes kismami
2008. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Grat!!!
2008. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok! :)
2008. aug. 30. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! boldog babavárást!!!!
2008. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!