Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért még lehetek terhes? Ma...

Azért még lehetek terhes? Ma kellett volna nem megjönnie, ehejett már 2 napja nagyon kicsit halványan barnázok ill. néha rózsaszin!

Figyelt kérdés
Előtte minden tünetem szinte a terhességre utalt,és még csak ma kellett volna nem megjönnie ehelyet 2 napja már "Vérzek"!ilyenmég nem volt,lehet esetleg ez a beágyazódás,vagy mégis meg fog jönni,vagy ha terhes vagyok akkor azt mondják másképp jön meg!2 napja teszteltem neg. lett?LReménykedhetek még???
2008. aug. 28. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen reménykedhetsz még, ha ez nem erősödik! Első hónapban előfordulhat vérzés, de más állítólag, mint a normális mensi. Én az egyéb tünetekre már keveset adtam, mert nekem is voltak mindig, pedig megjött. Ha két napja teszteltél, lassan lehet újratesztelni, ha nem erősödik fel az eddigi foltozásod! Drukkolok neked! Majd írd meg légyszi, mi lett!!!
2008. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma még mindig semmi,csak barnázgatok ill. volt egy minimális pici"Vérzésem"Ilyen még nem volt mert én nagyon beteg szoktam lenni igy nagyon reménykeem!Hétfőn tesztelek addig nem merek....
2008. aug. 29. 20:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma megjött sajnos :((
2008. aug. 30. 13:02
 4/4 anonim válasza:
Mi történt? :) Babázgatsz már?
2010. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!