Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagy hiba ha a terhessé...

Nagyon nagy hiba ha a terhességi tesztet nem reggeli vizeletből csináltam?

Figyelt kérdés
olyan nagy para nincs azt hiszem mert 2tesztet is csináltam egyet 13-nap után negatív lett,majd megjött a menszeszem de jeleket észleltem(terhességre utalókat)...csináltam még 1-et az 25nap után de egyiket sem reggeli vizeletből,mennyi az esélye h rosszul mutassa ki ,vagy megbizhatok benne???
2008. aug. 28. 18:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
gratulálok,a szüleidtől igazán frappáns volt,hogy ilyen szép nevet adtak neked:öreg róka!hát ez gyönyörű!de szerintem ez a név azt takarja,hogy olyan vagy mint szmöre a róka:vörös és buta!szerintem a legjobban úgy jársz,ha meg teszed amit írtál:kinyalod magadnak,kedves"saját főnököm vagyok,és rettentően inteligensnek akarok mutatkozni"valaki!
2008. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy túl fital vagyok ,17 éves,de büszke vagyok magamra hogy csak 3-x szeretkeztem...a mai világba ez szerintem nem mondható el a fiatalokról...!Az utolsónál nem védekeztünk,én még ilyet sose tettem,megiedtem...és a segítségeteket kértem,nagyon szépen köszönöm válaszokat,MEGELÉGETTEM velük,nyugottabb vagyok!!ÖREG RÓKA annyira jó lenne megismerni ,olyan bölcs és okos vagy:)köszönöm segítséged,türelmed,megértésedet de legjobban kedveséged,nagyon jól esett...:)!Kérlek segíts továbbra is a hozzám hasonló fiataloknak!!!:)
2008. aug. 29. 12:01
 13/20 anonim ***** válasza:
77%

Szia Kedves KÉrdező!


Örülök neki,hogy segíthettem,még mindig az a tanácsom,hogy figyeld magad,és ha múlnak a tüneteid,akkor minden ok.A leírtjaidra tényleg büszke lehetsz,de csak olyan fiúnak add magad oda sztem,aki meg is érdemli.Ha ő a nagy Ő,vagy ha nem,boldog életet kívánok Neked!Viszont ha nem akarsz babát,jobban figyelj!:)Sok sikert.Egy öreg róka

2008. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,nem szabad túl könnyen adni magad,az eslső nekem pont olyan volt mint egy lány álmodhat magának 8honapig jártunk 7honapra rá feküdtem le vele,de mint megtörtén a dolog hirtelen minden megváltozott amit észre is vettem szakítás lett a vége...nagyon megviselt a dolog azota nem bizzom a fiúkba,ezért már 2x is volt egy éjszakás kalandom,nem akarom h tönkre tegyem a saját életem,több ilyen nem lessz csak ezt az egyet usszam meg!Még 1x köszönök minden,figyelem a jeleket még mindig ugyan azok ,nem multak el...:(De több kérdésem nem lessz mert igy is lecsesztek már,ládod...!Sok puszi(és ez nem seggnyalás:):))!!
2008. aug. 30. 13:23
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
bazi büszke lehetsz rá hogy 17évesen 3 férfival lefeküdtél,ráadásul védekezés nélkül!!!gratulálok,ha így haladsz,a nemi beteg gondozó jót kaszál majd rajtad!
2008. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát bocs de védekeztem csaK utolsó eset volt ugy ,te meg elmehetsz az anyád faszába,segítséget kértem tőletek nem leszürást...nem kell a te kommented ha nem birsz nekem segíteni,az sért téged h mások kiállatak mellettem,sajnállak ez van ,igy jártál!szia
2008. szept. 1. 16:56
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
akkor is egy 17éves ribanc maradsz,aki mindenkinek oda dobja magát,csak valaki intézze már el!!lásd be te egy k.... vagy,és az is maradsz!
2008. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Utolsó válaszoló! Én is csak azt mondom, ha valaki kérdez, az soha nem baj, ezért van ez az oldal! Ha nem tetszik pár kérdés, hát ne olvasd el! Jah és ne itélkezz senki felett úgy, hogy nem ismered! Az iskola nem ad információt sok mindenről, így pl a terhességi tesztekről, a női test működéséről.Csak a legalapabb dolgokat tanítják, a többinek magunknak kell utánanézni, ha érdekel!!! Ezért van az, hogy tizenévesen olyasmire kérdezünk még rá, amire mondjuk egy 10 év múlva már nem!!! A kérdező védelmében még: 17 évesen ez manapság nem rossz statisztika, hogy csak ennyit szexelt! Szerintem mindenkivel előfordul, hogy a nagy hévben, elfelejtkezik védekezni, aztán megijed! Talán ezért nem olyan biztonságos pont az óvszer, mert a vágy hevében eszünkbe kell jusson, hogy hopp elő a gumit! Persze nagyon fontos védekezni, de ne hurrogjunk már le valakit, csak mert egyszer nem tette, és most bepánikolt!
2008. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem vok kurva ,1ébként mindenki magából indul ki,ahogy igy elnézlek nem lehetsz valami értelmes ember,szánalmas vagy!Én tudom hogy milyen vok és nem te,de ha ez a véleményed akkor hajrá,nekem mind1,te ugy is 1 jelentéktelen ember vagy számomra ,de tudod az az igazi vélemény amit a barátaid mondanak vagy ismerőseid na az számit,de az amit 1 idegen irogat ide nekem az nem üt szíven,de 1x te is felnőssz ehez a feladathoz is és megfogod érteni,csak félő hogy sose lessz!!!!Majd ha meguntad h itt irogatsz akk.szóljál nekem is...hihetetlen hogy milyen emberek vannak,csak röhögni tudok rajtad ,esküszöm!


KÖSZÖNÖK MINDENT AZ UTOLÓ VÁLSZ ADONAK,SOK PUSZI!!

2008. szept. 3. 14:50
 20/20 anonim válasza:
49%
Kedves paraszt! Hiányod van? Vagy mit parasztkodsz itt? Ilyen stìlussal elmehetsz a..nyádba is!
2018. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!