Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nagy hiba ha a terhessé...

Nagyon nagy hiba ha a terhességi tesztet nem reggeli vizeletből csináltam?

Figyelt kérdés
olyan nagy para nincs azt hiszem mert 2tesztet is csináltam egyet 13-nap után negatív lett,majd megjött a menszeszem de jeleket észleltem(terhességre utalókat)...csináltam még 1-et az 25nap után de egyiket sem reggeli vizeletből,mennyi az esélye h rosszul mutassa ki ,vagy megbizhatok benne???
2008. aug. 28. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem hiba, csak akkor okozhat gondot, ha nagyon korai terhességről lehet szó. Én anno akkor teszteltem először, amikor már késett egy napot a mensim, tehát a 29. napon és nem reggeli, hanem esti vizeletből. Nagyon halványan már ott volt a második vonal. Másnap reggeli vizeletből ismételtem, ott már határozott erős vonal volt másodperceken belül.

Az előfordulhat, hogy korai terhességről van szó az esetedben, kevés még a hcg a szervezetedben és emiatt az esti hígabb vizeletben nem volt elég a pozitív teszthez. Bár, ha megjött a mensid, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ha továbbra is vannak jelek, akkor újra tesztelhetsz néhány nap múlva. Lehetőleg várd ki a reggelt.

2008. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Ne haragudj,de nem egészen egyértelmű,hogy mihez képest 13 és 25 nap után?Az előző mensidhez képest?Vagy a napra tudott PÉ-dhez képest?Ha az előző mensidhez képest,akkor totál nem értem,hogy honnan vetted,hogy terhes lehetsz?Nem jött meg,kimaradt?Ha igen,és 25 nap késés után is nega,akkor valszín nem vagy terhes.Ha PÉ után 13 és 25 nappal,és közben mensiztél,akkor sem lehetsz terhes,mert kimutatta volna a teszt.Mensi után 3-4 nappal(kb.13-17 nappal PÉ-után) már délután is kimutatja a HCG hormont,ha babás vagy.Egy öreg róka
2008. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
szia öreg roka!aug.-án voltam a fiuval rá 13napra csináltam egy tesztet ami negatív lett,azt követő éjszaka megjött a mesim,de 7nappal előbb mint szokott,addig még nem volt vele problémám mindig rendszeresen jött,egy darabig nyugiba voltam,de most ugy pár napja fájnak a petefészkeim,éhségérzetem,gyakori pisiés ingereim vannak...a félelem felül kerekedett,ma 10óra körül csináltam egy tesztet az is negatív lett...és arra gondoltam h nem reggeli vizeletből csináltam meg és nem mutatja ki rendesen...nem értem a jeleket????segítesz,lehet h felfáztam...de akk.mitől van az éhség érzet???
2008. aug. 28. 18:48
 4/20 A kérdező kommentje:
kimaradt a lényeg agusztus 3-án voltam a fiuval...!
2008. aug. 28. 18:51
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
nem gond hogy nem a reggeli vizeletedbol csinaltad ha terhes vagy a nap barmelyik szakaszan megcsinalhatod akkor is pozitiv lesz a teszt en ugyan igy voltam en is a tesztet nem a reggeli vizeletnel csinaltam meg hanem delutan valamikor es pozitiv volt :))
2008. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
és az nem baj,hogy 25-napra rá csináltam meg,nem túl korai,megbizhatok benne,mert itt irták ,hogy egy hónapnak kell legalább eltelnie, hogy normálisan kimutassa,SZERINTED???
2008. aug. 28. 19:30
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
jó,szerintem ezt a kérdést már feltetted!kaptál is válaszokat,úgyhogy elégedj meg ennyivel!ha ennyire nem vagy tisztába hogy mikor lehetsz terhes,akkor először tudakozódj,és csak utána térj vissza a szexhez.
2008. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Öreg róka vagyok megint.Előttem írónak üzenem,hogy majd ha az ő gyermeke a "kedves" hozzáállása miatt nem fog vele társalogni nő vagy fiú ügyekről,ne csodálkozzon.Ez az oldal azért van,hogy segítsük egymást,és ne otrombán(obszcén szavak nélkül) feleljünk,kioktassunk,meg van rémülve,ilyenkor az ember igenis kérdez akár 2x.Hadd kérdezzen.

A válasz:Mostmár értem Kedves Kérdező.Sztem nem vagy terhes,nyugodj meg.Gondolj arra,hogy minden ok,a telefonodba eseményemlékeztetőre írd be,hogy 10 nap múlva vegyél tesztet,és addig ne törődj vele.Aznap majd szigorúan reggel csináld meg,és HA nem vagy terhes,akkor a tüneteid is elmúlnak meglásd.Pszichésen is okozhatod magadnak őket.Szorítok,és írj,mi van Veled.Abban előttem írónak viszont igaza van,hogy védekezzetek jobban,és akkor nincs para,valamint nézd a PÉ-det,mondjuk a ciklus.hu-n,hogy tudd,mikor vannak az általad még "veszélyes",nekünk már "várva-várt" napok.Egy öreg róka

2008. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
6%
kedves öreg róka.a segg nyalós üzeneteid mögött,csak a jó százalék akarása áll!annyira megértőnek mutatkozol a válaszaidban,hogy az már gyanúsan mézes!ne az én válaszomat itéld,mert te csak nyalizni tudsz.
2008. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
No comment,a válaszaid hasznosságának aránya(73 %) mindennél többet mondd,legalábbis nekem.A vulgárisabb kifejezéseket pedig tartogasd a hasonló IQ-val rendelkező ismerőseidnek.Bár amennyiben valakinek ez az alpári hölgy tetszik,aki még a nevét sem vállalja,a haszontalan válaszaival,az nyugodtan írja meg,és kiszállok.De azt hiszem ha segget nyalnék,azt max.a főnökömnek tenném,az pedig én vagyok,tehát nehéz.:))Nem segget nyalok,hanem segíteni próbálok,de nem dorgálással,mindenki volt fiatal,én még most is az vagyok,és szerencsésnek gondolom magam a szüleim miatt,mert elég nyíltak voltak ahhoz,hogy ne kerüljek tinédzserként ilyen helyzetekbe,vagy akár fiatal felnőttként,és az általuk átadott józanságot,és tudást használva válaszolok,és amit a tanulmányaimból megtudtam.Kedves Okos Válaszadó:Ha Te is ilyen akarsz lenni,tanulj önkontrollt,és etikettet.Sok sikert hozzá.Egy öreg róka UI:A kérdezőtől bocsi,de ezt le kellett rendezni.(ja,és ez nem seggnyalás,hanem udvariasság volt)
2008. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!