Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26ra nem várom. Ma jóstesztelt...

26ra nem várom. Ma jósteszteltem ovutesztel. Nagyon nagyon halvány 2. csík látható. De az is lehet, hogy szellemcsík. Lehet még korai volt? Mikortól érdemes jóstesztelni. Ma vagyok a 23. cn-on és kb 9dpo-on.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 11:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10:45ös!Én is szorítok Neked! Majd Te is írd meg mi lett.Én holnap vagy holnapután tesztelek,ha addig nem barnázgatok,nem jön meg és az ovu teszten is sötétedik a csík,(már ha van).
2010. febr. 24. 10:48
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem bírok magammal!!!Előbb csináltam egy másik jóstesztet.Ezen már én is határozottabban látom a 2. remény csíkot.:)Íme: [link]

[link]

Én csak így hívom,mert ez ugye nem 100%.

2010. febr. 24. 12:32
 13/24 anonim ***** válasza:
10:45-ös vagyok. Hát igen, ott a csík de ez tényleg nem 100%. Biztosat majd pár nap mulva tudunk csak. Írni fogok én is, mi a helyzet! Megy a drukk addig is folyamatosan minden reménykedőnek!
2010. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ovuteztet rendeltetésszerű használata,tehát ovuláció kimutatására délután kell használni,ezt gondolom tudod,de ha jósnak használod,akkor úgy mint a terhességit,reggel,első vizeletből kell.Ez fontos,elmondom miért,és ki is próbálhatod.A reggeli elsőben alig van LH amire a teszt reagál,de ha HCG van,azzal is reakcióba lép.A nap múlásával,és az újjabb vizeléssel már megnől az LH,ami a következő ciklusra termelődik.Próbáld ki,reggeli első pisi,majd csinálj 2-3 óra múlva mégegyet.Szemmel láthatóan erősebb lesz sokkal,persze még mindig halvány.Ezt azért írtam le,mert én sajnos jártam így,hogy erősödik erősödik,de sajnos az elsőt reggel,a többit pedig délelőttönként csináltam,és így az eredmény hamis lett.Ha hcgre reagál a teszt,az csakis reggeli elsőből derül ki.Sok sikert!

2010. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,akkor figyelek erre.
2010. febr. 25. 08:06
 16/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de menszi előtt nekem erősebb csíkom is volt és mégis menszi lett belőle.
2010. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszi,nem keserítesz el,hisz annyira azért nem élem bele magam.Persze,rossz lesz ha megjön,de az így is úgy is rossz. :((

Ma is volt egy halványka vonalka,de szerintem nem igazán erősödött vagy csak minimálisat.Úgyhogy valószínű szerintem,hogy meg fog jönni.:(((

De amíg nem jön meg,csak reménykedek.

Azt se tudom,hogy pontosan hanyadik dpo-n vagyok,mert a hőm se mértem,meg ovu testet se csinálta.Csak a hasszúrka alapján saccolta.

2010. febr. 25. 11:42
 18/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kivel mi újság? Kinek jött meg, ki tesztelt? Nekem még nem jött meg, elméletileg mára nem várom, de még 1-2 napot várok. Valahogy csak kibírom...
2010. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szia!

Én is mára nem várom.Tegnapelőtt picit barnáztam,de nagyon minimálisat.Tegnap semmit.Ma megint volt egy pici a wc papíron.A hőm 37,1 volt reggel.A hasam picit fájdogál,de nem mensi görcsösen.2 napja nagyon szédülök és rossz a közérzetem.Ma reggel - tesztem volt.De addig nem adom fel a reményt,amíg meg nem jön.És veled mi a helyzet? Hogy bírod ki tesztelés nélkül?

2010. febr. 26. 15:21
 20/24 anonim ***** válasza:

11:21-es vagyok. Nekem sajnos megjött :( De neked és a nem váróknak nagyon szorítok és mindenképp még visszanézek mi lett veled/veletek?!?

Drukk!

2010. febr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!