Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26ra nem várom. Ma jóstesztelt...

26ra nem várom. Ma jósteszteltem ovutesztel. Nagyon nagyon halvány 2. csík látható. De az is lehet, hogy szellemcsík. Lehet még korai volt? Mikortól érdemes jóstesztelni. Ma vagyok a 23. cn-on és kb 9dpo-on.

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 11:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12-14.dpon érdemes egy rendes terhes tesztel.
2010. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia! En is 26-ra nem várom! En nem merek korábban tesztelni, ha nem jon meg, akkor vasárnap reggel fogok tesztelni 10-es tesztel!
2010. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Jóstesztből egy teszt nem teszt, legalább három egymás utáni napon (reggel) kell tesztelni, és azt kell figyelni, hogy a msodik csík erősödik-e apról napra, vagy sem.


Szóval te még nem jósteszteltél normálisan, csak ellőttél egy ovutesztet feleslegesen.


Így kellene csinálni: [link]

2010. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!Azt tudom,hogy jóstesztelni több napon keresztül kell.Tegnap rosszul fogalmaztam,akkor csak elkezdtem.Ma ellöttem egyet megint.Szerintem a tegnapi szellemcsíkos volt,mert ma nem volt második csík.:(Azért reménykedem még.
2010. febr. 23. 08:35
 5/24 A kérdező kommentje:

MA megintjósteszteltem,szerintetek ez halvány + számít vagy csak bebeszélem magamnak? [link]

[link]

2010. febr. 24. 08:54
 6/24 anonim ***** válasza:

szia!

én látok valamit...holnap is csinálj egyet és hasonlítsd össze őket, ha erősödik több napon keresztül az elvileg jó. De sokan mondják, hogy nem szabad jós-tesztelni, mert nem ad mindig valós eredményt.

Kívánom Neked a legjobbakat :D

2010. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Óóó,nagyon köszönöm!Megnyugodtam hogy nem kattantam be,és van ott vmi.Tudom,hogy csak 70%,hogy bejön,de az is egy kis remény és nem élem bele magam teljesen.Mégegyszer köszi!
2010. febr. 24. 10:17
 8/24 anonim ***** válasza:
Szia! 26-ra nem várom! Ma volt egy olyan álmom, hogy terhes vagyok! Felkeltem és orommel tesztelte, de sajnos csak 1 csík volt! Remélem, hogy csak korán teszteltem és még baba lesz a dologban! Nagyon letort az egész! Nem kellett volna tesztelnem! Ne tesztelgess, lesz ami lesz!
2010. febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is 26-ra nem várom. De én nem merek 26-a előtt tesztelni. Egy ismerősömnek pl. 1 héttel a nemvárt után lett csak pozi a tesztje. Addig meg úgy volt hogy tuti nincs baba mert negatív. És tessék! Nehéz türelemmel várni, de már csak 2 nap csajok! Szorítok nektek is és magamnak is! Aztán írjátok ám meg, mi lett!?!
2010. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szerintem nem bűn ha tesztelgetek.Mert ha esetleg + lett,nem könyvelem el,hogy terhes vok.Tudom,hogy csk 70%.De reményt ad.Ha esetleg mégis megjön,akkor kicsit elkeseredem,de új hónap,új remény.A fontos,hogy apával szeretjük egymást és nem adjuk fel.
2010. febr. 24. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!