Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.3-án voltam egy fiúval,...

Aug.3-án voltam egy fiúval, már menstruáltam is, lehetek terhes, jeleket észleltem?

Figyelt kérdés

amint fent is leírtam 3-án voltam vele,rá 13-napra csináltam 1tesztet ami negatív lett,azt követő éjszaka megjött a mesim is,ami nagy örömet okozott számomra,de ugyanakkor aggasztó érzést is,7-nappal előbb jött mint kellet volna,addig még sose járt rendszertelenül,most pár napja fájnak a petefészkeim,nagyon sok folyásom,(különös)éhség érzetem és gyakori pisilésem van...nagyon megiedtem és ma reggel csináltam még 1tesztet szintén negatív,hüje kérdés,de ugy-e nem lehetek az...,de akkor mik ezek a jelek?!


NE HARAGUDJATOK h hosszúra sikerült a kérdés!


2008. aug. 28. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
védekeztetek valahogy?
2008. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
NEM,sajnos!
2008. aug. 28. 17:05
 3/9 anonim válasza:
82%
szija! egyébként én úgy tudom, hogy a tesztet 30 nap után érdemes megcsinálni! :))
2008. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 hét után már állítolag kimutatja,mert egy hét és meágyazodik utánna már termel olyan anyagokat ami csak a terhes nőknél van!...megkérdezhetem hány éves vagy?!


VALAKI SEGÍTSEN,NORMÁLIS VÁLASZT ADDNI,KEZTEM AGGODNI,NEM VOLTAM ILYEN HELYZETBE!!!

2008. aug. 28. 17:13
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
ha baba lenne, akkor már kimutatta volna a teszt! De negatív lett, úgyhogy nyugi!!!
2008. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bitos,akkor nem kell egy honap h kimutassa?!és szerinted a jelek azok mik,felfázhattam,légyszi ha tudsz válaszolj!
2008. aug. 28. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a jelek egy felfázástól is lehetnek akár. Viszont egy fonts kérdés: amikor 1 héttel előbb megjött, akkor hány napig volt meg? ugyanannyi mennyiségű volt, mint szokott?

A tesztről meg annyit, hogy aug. 3. (amikor történt a dolog) óta eltelt több mint 3 hét, inkább 4! Ilyenkor már kimutatja a teszt a babót, én nagyon kétlem, hogy terhes vagy!

2008. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tartott annyi ideig de normális menszesznek tünt,nem sötét színű vagy ilyenek,de akkor egy igen nagy megfázás és mandulla gyulladásom volt...ez befolyásolhat valamit?????
2008. aug. 28. 18:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy megfázástól jöhet előbb is a mensi, meg késhet is, a lényeg, hogy simán bekavarhat!
2008. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!