Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés lett volna még a HcG a...

Kevés lett volna még a HcG a szervezetemben?

Figyelt kérdés
Valózsnű, hogy sikerült, mert egy rettentő halvány pozitívat teszteltem tegnap előtt. Utánanéztem a HcG szintnek az anyaleszek.hu-n és emiatt lett olyan retentő halvány a 2. csík! Szerintem!
2008. aug. 28. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is egy nagyon nagyon halvány lett de én már tegnap voltam dokinál és egy pici valamit látott, elvileg petezsák de majd biztosat hétfőn tudok akkor megyek vissza
2008. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor teszteltél? mensi elmaradás után hány nappal? a hcg szint napról napra duplázódik a szervezetben, én is csináltam vagy 5 tesztet annak idején hogy biztos ami biztos legyen :) és egyre erősebb lett a csík természetesen.
2008. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
30-án nem kellen megjönnie, és ha nem jön meg, amit szeretnék, akkor vagy aznap vagy pár nannap később megismétlem a tesztet. Köszike!
2008. aug. 28. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szióóó

Kicsi a világ. :) Nekem is pont 30-án nem kellene megjönnie :) , és halványat teszteltem én is.


Sok sikert, és szorítok hogy minden rendben legyen!!!

2008. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor mentek dokihoz?az első valaszoló vagyok
2008. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is ez volt, először nagyon halványka pozitívat teszteltem, kb 4-5 nappal a mensi előtt, de aztán szépen erősödött a csík!!! Jővő héten megyek dokihoz! Szóval nyugi, és kb 2 nap múlva tesztelj, akkor nagyon jól látod, ahogy erősödik és vastagszik a 2. csík! Ha minden nap tesztelsz kevéssé szembetünő a változás!!!
2008. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap este elment a babám! :(
2008. aug. 29. 07:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon sajnálom!!!
2008. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!