Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék babát. Milyen...

Szeretnék babát. Milyen természetes eredetű teákat ajánlotok, hogy nagyobb eséllyel probálkozzunk?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A cklus első felében a cickafarkteát ajánlják, a második felében a palástfűteát. Napi 2 csészével (2szer 2,5 dl). Az első a peteérést serkenti, a második a beágyazódást támogatja.
2008. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a palástfü és a cickafark teát ittam.Napi 2 pohárral délelött és este.én együtt ittam mind2böl 1 teáskanálnyit tettem.Mind2 jó menstruációs problémákra és azt hiszem h a cickafark a beágyazódást segiti elö.
2008. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2.válazoló vok:de a googleban rákereshetel és ugy pontosabb.
2008. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz!Én is így tudom.
2008. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nodokim még egy teljesen homeopátias cseppet, a mastodynont irta fel, az is segithet, nezz utana
2008. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.
2008. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit fűznék hozzá az eddig elhangzottakhoz, hogy nekem a nőgyógyászom a babaprojekt megkezdése előtt azt mondta, hogy ha 3 hónapig nem jön össze, menjek vissza. Nem jött össze, visszamentem. 3 hónapig mértem az ébredési hőmérsékletemet, visszamentem, és beutalta a férjemet andrológiára, hogy elképzelhető, hogy nála lehet gond, ha nálam minden rendben. Tegnapelőtt volt a férjem andrológusnál, kiderült, hogy nála van probléma, amelyet heteken belül meg lehet oldani, és akkor valószínűleg jöhet a baba... Ne habozz orvoshoz menni, ha akár már 3 hónap után sikertelenek vagytok...
2008. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok: még annyi, hogyha kiderül, hogy nincs gond, akkor még mindig próbálkozhattok természetes úton, de ha van, akkor meg nem izgultok feleslegesen, hogy vajon miért nem jön. Egy normális orvos nem ír fel gyógyszert csak úgy, hogy ne tudná mi a gond...
2008. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!