Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire gyakori a "rendkívüli...

Mennyire gyakori a "rendkívüli" peteérés?

Figyelt kérdés
2007. nov. 1. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam nagyon

egyénenként változó.

2007. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemtúl gyakori!
2007. nov. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt a kerdest tettem fel en is.ket lanyom van es eszre sem vettem hogy megint terhes lettem,igen ritka hazaselet mellett.de mindegy megint babat varok,ket fiut,a vege fele jarok a terhessegnek.
2007. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szept 1-vettem ovu tesztet.5 db-osat first respons a neve.akarhanyszor megcsinaltam eltero napokon mindig pozitiv lett.aztan megjott a mensim.oktoberben az elejen is csinaltam egy masik nevuvel,meg a nyakot is vizsgaltam meg homeroztem is, en akarhanyszor teszte csinalok mindig ket vonal jon ki.ja ma a tehes teszt is pozitiv lett.vagy hulye vagyok bar megmutattam a dokinak is a teszteket vagy szupertermekeny....lehet hogy nem vagyok egyedul?
2007. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom peteérés környékén orgazmustól lehet. Meg a Jónás-teszt is mást állít, mint a hivatalos középidő. (Már ha lehet neki hinni, nem tudom.)
2009. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!