Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az orgazmustól félidő...

Lehet az orgazmustól félidő körül rendkívüli peteérés vagy tüszőrepedés legyen és teherbe essek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze az orgazmusnak a tüszőrepedéshez. Nem is értem a kérdést!
2008. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már olvastam ilyenről. Nem gyakran fordul elő (állítólag), de azért már volt ilyen. ;)
2008. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyet már én is olvastam, hogy "extrém" orgazmustól lehet peteérés. Az emberi test csodákra képes szóval szerintem minden lehet.
2008. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is hallottam, hogy lehetseges rendkivuli peteeres egy baromi jo szextol, vagyis inkabb orgazmustol.


Soha ne becsuljuk le a noi testet! (Persze gondolom nem lehet gyakori, de soem lehet tudni, hogy kovetkezo honapban nem te, vagy en, vagy o jarunk igy. :) )

2008. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök ennek a felvetésnek. Nekem 22-én jött meg rendesen. Másnap egy nagyon jót szerelmeskedtünk a párommal, azt követő 2 napban állandó szurkálást éreztem a petefészkemben. És nem görcsöt, amit a menszi alatt szoktam. 34 éves vagyok, és ilyet még nem éreztem. 1 éve szeretnénk babát, már gyógyszert szedek, de ez nagyon különös érzés volt. Ha peteérés volt, az nekem nagyon jól jönne.
2008. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!