Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelek szerint lehetséges hogy...

Jelek szerint lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

12.-én volt meg utoljára!De a megszokottól eltéröen!Általában elötte 1-2 nappal erös görcseim vannak,elöjönnek a nem kivánatos pattanásaim.Szóval megszoktam érezni elöre is!Ja és általában 4-5 napig szokott meglenni az elsö 1-2 napban erösebben!Most viszont se görcs semmi nem volt!De viszont nagyon kevés volt és csak két napig volt meg!

Jelek(!?):ici picit fáradékonyabb vagyok de tényleg csak kicsit,mell érzékenység,többet kell pisilnom és amit nem tudok hova tenni hogy napi 3-4-5-ször széklet!

Szerintetek?


Amúgy két gyermekem van de akkor is most bizonytalan vagyok!


2008. aug. 27. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A jelek tényleg terhességre is utalhatnak,de még sok másra is.Pl.:ciszta,petefészek gyulladás,hugyuti fertőzés stb.Azt kívánom,hogy baba legyen!Jó egészséget kívánok!27 hetes kismami
2008. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köüszönöm szépen a választ!

Tudom most le leszek hurrogva de most nem igazán szeretnénk babát!:S

Van már kettö a pici még csak két éves és mindkettö asztmás a pici elég súlyosan!


Azért neked minden jót kivánok!:)

2008. aug. 27. 18:55
 3/5 A kérdező kommentje:

Még egy valamit lefelejtettem!:S

Kb. 2 hete folyásom van,eddig szinte soha nem volt most meg elég sok!Néha fehér néha meg kifejezetten sárga!De nem "bűzös"!

2008. aug. 27. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem elképzelhetetlen, hogy terhes vagy! Csinálj egy tesztet! A tüneteid alapján is lehetséges, de ugye ezek más miatt is lehetnek! Olvastam, hogy nem szeretnétek most 3. babát... Azért mielőtt döntöttök sorsáról alaposan beszéljétek meg, és aludjatok rá párat! Bár úgy tudom, erre amúgy is ad időt a kötelező elintézendők sora is! Csinálj tesztet előbb, aztán majd meglátjátok mi lesz!
2008. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a válaszodat!


Természetesen venni fogok tesztet holnap!

Az igazság az hogy semiképp nem tudnnám megtartani a babát!Mind anyagilag mind családi dolgok végett!Nehéz a meglévö kettövel is mivel mindkettö asztmás meg nem igazán van segitségem!A Párommal együtt vagyunk de nem vennénk rá mérget hogy együtt fogunk nyugdijba vonulni!:(Egyedül 3 gyerekkel???Kizárt!Tudom ezt egy kivülálló nem tudja teljesen megérteni de sajnos ez van!

2008. aug. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!