Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában 35 napra szokott...

Általában 35 napra szokott megjönni a mensim. Most a 48. napomon tartok és még mindig semmi. Reggel csináltam tesztet, de negatív lett. Lehetséges, hogy még nem mutatta ki?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tüneted sincsen?

Péd mikor volt???

Szerintem elkéne mennedd dokihoz.

2008. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szia! általában a tesztek már az elmaradt menstruációt követő nap kimutatják a terhességet. Milyen tesztet vettél? szerintem próbálj meg még egyet, esetleg menj el orvoshoz.
2008. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat az is, hogy csak nem mutatja még ki a teszt, és ebben az esetben a doki sem biztos, hogy lát valamit, mégis, jó lenne, ha ilyen hosszú ciklussal elmennél dokihoz! Nekem is volt ilyen, és nem riogatásból, de nekem akkor cisztám volt, és semmi más tünete nem volt, csak az, hogy nem jött meg! Nem fájt semmim, pedig jó nagy volt! várj néhány napot, ismételd meg a tesztet, és ha még mindig negatív, és nem jött meg, irány a doki!!!!! Legalább kezdje meg a vizsgálatokat!
2008. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!