Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandóan " érzem" a méhemet....

Állandóan " érzem" a méhemet. Nem fáj, csak feszül. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Még két napom van a mensiig. Van olyan, ha lehajolok, hogy olyan érzés, minha nyomnám a méhemet. Még soha nem éreztem így. és ez van egy hete. Pár napja picit szurkál középen, aprókat, sűrűn, de nem görcsöl. Néha a derekam is fáj, és gyakran kell pisilni, most már éjszaka is felkelek vécézni. Mensi előtt még nem éreztem ilyet. Lehet ez baba, vagy most is csak meg fog jönni? Aludni sem tudok hason, annyira rosz érzés. Érzett valaki hasonlót?
2008. aug. 27. 15:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Öreg róka! Nagyon sajnálom a babóidat....nem is tudom, én mihez kezdenék, ha ez történne velem. De azt tudom, hogy aki valamit nagyon akar, az valóra is válik. Én eddig csak a páromról tudom ezt elmondani, babáról még nem. Én az összes hülyét kifogtam életem során, és amikor már azt hittem, nekem nem lesz az életemben olyan férfi, amilyen olyan... IGAZI, és akkor jött Ő. A semmiből, olyan helyről ahonnan sohasem vártam volna! És tökéletes, pont az én párom, az én társam, az én életem értelme. Mindezt csak azért montam el, hogy szerintem így van ez a babával is. Hogy valahol megvan a mi tökéletes kisbabánk is, csak valamiért várat magára. Talán csak mi nem értünk meg még rá, hogy az anyukájuk legyünk. Aztán egyszer csak történik valami, ami lehetővé teszi, hogy teljesüljön a vágyunk. Talán csak Ő nincs még a megfelelő helyen. Vagy valahol már rég messziről figyelget, és épp most érik meg a vágy a kicsike szivében, hogy benned születhessen meg, hogy neked mondhassa majd egy életen át: anyukám!


Kívánom neked tiszta szívemből, hogy mindez minél hamarabb valóra is váljon! És én egyszer nem is olyan rég azt olvastam, hogy a gondolatnak teremtő ereje van. Kívánom, hogy Nálad kisbabát teremjen! Egy egészséges, boldog kisbabát!

2008. aug. 28. 20:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom Neked is,könnyeket csaltál a szemembe a szavaiddal.;)Tündér vagy!!!!!Ha összejött,ígérem írok,Neked pedig szorítok,és ÍRJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Puszillak:Öreg(24 éves) róka
2008. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Vannak dolgok, amikben én hiszek: egyszerűek, nem kell hozzá nagy vallásosság, és világmegváltás. Csak hit. Hit abban, hogy az egész világnak van egy rendező elve, amiben mindenkinek megvan a maga helye és szerepe. És a mi dolgunk ezt megtalálni, felfedezni, és e szerint élni. Hiszek a huncut kis angyalkákban akik egyszer gyerekek lesznek a földön, és azokban is akik azért vannak, hogy segítsenek minket, egyengessenek az utonkon, megvédjenek a rossz dolgoktól. Hiszek abban, hogy minden él, lélegzik, és érez a Földön, legyen az ember, virág, vagy állat. Nekik is megvan a szerepük, és hogy bármennyi rosszat is tesz az ember a földön, A FÖLD megbocsát nekünk. De talán ha MI a gyerekeinket okos, értelmes, nyitott szemmel és szívvel járó felnőtteké neveljük akkor van jövőnk. És múltunk, és jelenünk. Ez nem csöpögős ostobaság....ez lenne a valóság. Ha az emberek nem csak magukkal lennének elfoglalva. Nem kell Teréz anyának lenni. És nem kell mindenedet elajándékozni, hisz mindenki pénzzel fizet a boltban. De ha közvetlen környezeteddel őszinte vagy, és őszintén boldog, már teljesítetted önmagadat. :)Én nagyon sokat tanultam önmagamról eddig. És még nagyon sokat kell ezután. Köszönöm, hogy mindezt leírhattam. Egy 29 éves nagy gyerek.
2008. aug. 28. 21:02
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gondolatokat írtál le!!! Remélem, mára már + lett végre a teszted!!! Majd írj légyszi, hogy mi lett az eredmény!!! Akkor is ha közben megjött....
2008. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy eddig nem írtam. Nos, sajna megjött, de legalább rendesen, nem úgy, mint előző hónapban. A vérvizsgálati eredményem is jó lett, tehát lehet nyugodtan babánk. Majd legközelebb. Remélem minél hamarabb összejön! Az nem bánt, hogy most nem jött össze, attól jobban féltem, hogy a vizsgálati eredményeim lesznek rosszak. De szerencsére minden oké! Remélem mihamarabb babásak leszünk!!! :) Sok sikert neked is, és persze minden babára vágyó nőnek!! ;)
2008. szept. 3. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!