Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Állandóan " érzem" a méhemet....

Állandóan " érzem" a méhemet. Nem fáj, csak feszül. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Még két napom van a mensiig. Van olyan, ha lehajolok, hogy olyan érzés, minha nyomnám a méhemet. Még soha nem éreztem így. és ez van egy hete. Pár napja picit szurkál középen, aprókat, sűrűn, de nem görcsöl. Néha a derekam is fáj, és gyakran kell pisilni, most már éjszaka is felkelek vécézni. Mensi előtt még nem éreztem ilyet. Lehet ez baba, vagy most is csak meg fog jönni? Aludni sem tudok hason, annyira rosz érzés. Érzett valaki hasonlót?
2008. aug. 27. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én elsőre simán babára tippelek,de várj még a teszttel.Mensikimaradás után 3-4 nappal már tesztelhetsz.Sok sikert.Egy öreg róka
2008. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem merek reménykedni mert eddig mindig megjött. Azt nem mondtam, hogy nagyon feszes, kemény a hasam, a melleim is fájnak pár napja. Remélem tényleg babuci lesz! :)
2008. aug. 27. 16:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Barátnőm 8 hetes babás,és ugyanezek a tünetei.Szorítok!!!!!!!!!!!!!Írj,ha poz.ha nega a teszt!!!!Egy öreg róka
2008. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most teszteltem du. de még negatív. Igaz lilyvel, ami csak 25-ös érzékenységű, meg nem is reggeli vizeletből. Nem csoda, hogy még vega. Nem baj, van benne még egy teszt! :) Nagyon szeretném, a páromat meglepném vele szülinapjára!! :)Köszönöm, hogy szorítasz nekem!! Neked mekkora a babád?
2008. aug. 27. 16:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocs, nem vega, nega. :) Tiszta dili vagyok!! .)
2008. aug. 27. 16:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Reggel tesztelj ha még mensi előtt vagy! A tüneteid babásak, bár nekem is sok tünet jelentkezett, amikor semmi nem volt, ilyen a szervezet! Mikor lesz párod szülinapja? Majd írd meg légyszi a köv teszt eredményét! Lilyt vettél? Nagyon drukkolok neked, hogy ilyen gyönyörű ajándékot adhass párodnak!!! Nekem pont akkor lett kétcsíkos most a teszt, amikor két és fél évesek lettünk!
2008. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, de jó! De jó nektek!:) Reggel tesztelek, és megírom mi az eredmény. De félek, még nem mutat semmit, mert legkésőbb szombaton kell megjönni. De most is majd szét szakad a hasam. Olyan mintha óriási lenne a méhem! Ha nem látnám, azt hinném hatalmas! :)
2008. aug. 27. 18:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó válaszoló. Én is Lilyvel teszteltem először, és az csak nagyon halvány lett. Szinte nem is látszott a második csík. Egyébként a legtöbb teszt 25-ös! Azt mondják a Clearblue a legérzékenyebb, hamarabb kimutatja, mint a többi. Én nem azt használtam először, de az is kimutatta! Drukkolok neked nagyon, hogy a teszted végre Pozítiv legyen! Majd írd meg, nagyon várom!
2008. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Öreg róka vagyok.Nekem sajna még nincs babóm,mert 3at is elveszítettem,3 éve próbálkozunk.Sok sikert,írj mi lett az eredmény,a remény pedig sosem hal meg.Egy öreg róka
2008. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A ma reggeli szintén lilys teszt negatív lett, de ha holnap nem jön meg akkor még van remény!! :) Amúgy a hőm 37 volt reggel, és krémes fehér folyásom van. Ilyenkor már inkább vizes szokott lenni. Háááát...de ez még mindig csak reménykedés. :) Remélem nem jön meg! Igérem megírom, bármi is lesz a vége!
2008. aug. 28. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!