Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyultrahangon a doki...

Hüvelyultrahangon a doki talált egy szürke foltot az egyik petefészkem mellett. Gyanakszik terhességre, de én kétlem, mert ha már látszik, akkor már rég émelyegnem kellene stb, de ilyet nem érzek. Mi más lehet az a folt a petefészek mellett?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki émelyeg a terhesség során. Teszteltél már,hogy van-e hcg a szervezetedben? Szerintem simán lehetsz terhes.
2008. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Holnap reggel fogok tesztelni...remélem tényleg baba és ne mvalami daganat...köszi
2008. aug. 27. 15:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem émelyegtem. Semmit nem éreztem a tünetekből. Ne alapozz rájuk! Szorítok, hogy babó legyen!

34 hetes mami

2008. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki a petezsákot láthatta,csak még ilyen hamar nem tud biztosat mondani. a tünetekre ne alapozz,holnap tesztelj,drukkolok! Majd írd meg az eredményt.
2008. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Szia.Szürke foltot talált a PETEFÉSZKED mellett?Nem a méhedben?Akkor méhen kívüli terhességre gyanakszik a doki,úgyhogy nem szorítok,hogy baba legyen.Nekem volt mkívülim,petevezetőben,meg is műtöttek,mert nem látták meg időben.Te szerencsés vagy,ha időben észreveszik,akkor laeporoskohia-val megműtenek(2-3 apró lyukat jelent),én 32 cm-es vágással "büszkélkedem" az ő hibájuk miatt.Ha baba,és kívül van,nagyon sajnálom,de még lehet cysta is.Az émelygés abszolúte nem jellemző tünet mkire.Szorítok,hogy ne legyen egyik sem.Írj,mi lett a végeredmény.Egy öreg róka
2008. aug. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32 cm-es vágás???????!!!!!Na ne viccelj már!Inkább 32 mm-es!Az enyém legalább is 34 MM-es!
2008. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,ha megvan az eredmény írok
2008. aug. 27. 21:30
 8/10 A kérdező kommentje:
ja!és ha az a szürke folt,ha esetlge baba, nem lehet hogy idővel "bevándorol" a méhbe?.....tudom hülye kérdés,de hátha....
2008. aug. 27. 21:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is akartam kérdezni, hogy nem-e a méhben írta? Folt lehet ciszta is... Jó uh-val azt is hamar kiszűri a doki. Én olyan esetet hallottam, hogy valaki az utolsó pillanatban menekült meg a műtéttől, mert egy pontosabb uh kimutatta, hogy a baba jó helyen van, és nem kívül... Ha a petefészek mellett van, onnan még hosszú út vezet a méhbe, ez esetben egy megtermékenyült sejtet látott volna a doki, azt nem tudom, hogy látja-e. drukkolok neked, hogy köv jó hírt mondjon a doki! Majd írd meg légyszi!
2008. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öreg róka vagyok.IGEN!!!!Csípőcsonttól-csípőcsontig vágtak Kedves Hitetlen János,a nővérke mérte először le az intenzíven centivel,mivel a "kedves" doktorbácsik nem jegyeztek fel mindent,és emiatt közvetlen életveszély alakult ki,így fel kellett vágni végig,és ki kellett pucolni a hasüreget is.Örülj neki,hogy Te megúsztad 34 mm-rel,én nekem kicsit húzós volt.Ja,a kálváriám ha esetleg érdekel,oldalakkal odébb olvasható.Kedves Kérdező!Ha Te küldtél privit,küldtem választ.Egy öreg róka
2008. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!