Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam egy tesztet hétfőn...

Csináltam egy tesztet hétfőn ami nagyon nagyon halvány poz lett, ez egy jó minőségű nagoyn érzékeny teszt volt, aztán tegnap is ccsináltam egyet ez már nem volt olyan érzékeny sőt, de ez viszont neg lett. Most akkor van vagy nincs?

Figyelt kérdés

most mi van ilyenkor?


délután megyek dokihoz de addig megőrülök


2008. aug. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, még bármi lehet, mert a hétfői is csak halvny volt, azóta eltelt 2 nap, a teszt sem volt olyan érzékeny...ne aggódj, szerintem,ebből baba is lehet, 50-50%-ot adnék! :)
2008. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mióta késik? Nem lehet, hogy hamar, és nem a reggeli elsőből teszteltél, mert ez az elején nagyon fontos.
2008. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem, mostanra a doki már megválaszolta kérdésed, és megnyugtató választ tudott adni! Én szerintem lehetséges, hogy még nagyon korán teszteltél, ezért is lett halvány az első, érzékenyebb teszt, viszont ami kevésbé érzékeny volt, meg még nem mutatta ki. Ahogy azt más is mondta, az sem mindegy mikor csinálod ilyen korai időben. Azt sem tartom kizártnak, hogy a doki sem fog majd biztosra mondani semmit, hanem visszarendel, de valószínűleg, ha csak kicsit is gyanítja, hogy ott a baba, azért az első vizsgálatokat elkezdi(vérvétel pl). majd írd meg légyszi mit mondott a doki!!!! Köszi!
2008. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

sziasztok köszi a válaszokat és abizatatást mindenkinek


a tegnapi eredmény: nem biztos semmi elvileg van petezsák de nagyon kicsi és nagyon deformált nem kör lakú hanem csepp formájú így hát marad a bizonytalanság ,, hétfőn kell visszamennem akkor laborba néz hcg-t a vizeletből meg gondolom uh-n is megnéz.


addig meg megőrülök, nem birom a várakozást! :-(((

2008. aug. 28. 06:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. ez azért jó hír, és úgy tudom, hogy a csepp alakú petezsákból is egészséges baba lehet! Van info a neten majd nézz utána... És írd meg légyszíves, mi lett a hétfői vizsgálat eredménye! Drukkolok neked nagyon! Én is hétfőn megyek dokihoz és már nagyon izgulok, hogy mindent rendben találjon!
2008. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia köszi a váalszt de úgy néz ki hogy nincs baba mert megjött a mensim, így hát ma vérvételen voltam, hormonszintet néznek. majd talán ebben ahónapban sikerül



és veled mi újság mit mondott a doki?

2008. szept. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!